| Önümiň ady | Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm |
| Tüpüň uzynlygy | 10 dýuým-28 dýuým |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | eretmek üçin ýyladyş turbasy |
| Gurşun simiň uzynlygy | 250 mm |
| möhürlenen ýol | rezin kelle ýa-da kiçelýän turba |
| Tassyklamalar | CE / CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysyny müşderiniň talaplaryna görä sazlap bolýar, bu görnüşli ereýän gyzdyryjylar üçin uzynlygy adatça 10", 11", 12", we ş.m. bolýar. Käbir müşderiler gyzdyryjy turbany gurşun sim bilen eredip bilerler (simiň uzynlygy takmynan 200-250 mm), käbirleri bolsa gönüden-göni 6.3 mm goýma bilen birikdirilendir. Şonuň üçin sorag bermezden öň bize gyzdyryjynyň suratlaryny ibermegiňizi haýyş edýäris. Eritiji gyzdyryjy sowadyjyda buzlanma emele gelmeginiň öňüni almak üçin ulanylýar we termostat tarapyndan dolandyrylýar. Eritme sikliniň dowamynda eritiji gyzdyryjy buglandyryjynyň gapaklaryndan doňany eredip bilýär. | |
Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy sowadyjynyň ýa-da doňduryjynyň buglandyryjy spirallaryndaky doň ýa-da buz ýygnanmasyny aýyrmak üçin jogapkär bolan bölegidir. Ol sowadyş prosesine päsgel berip biljek aşa köp buz ýygnanmasynyň öňüni almak arkaly enjamyň netijeliligini saklamaga kömek edýär. Ereýän gyzdyryjy, adatça, ýylylyk döretmek üçin elektrik garşylygyny ulanýar, soňra bolsa spirallardaky doň ýa-da buz eremek üçin ulanylýar. Soňra bu ereýän buz enjamdan süzülýär. Umuman, ereýän gyzdyryjy sowadyjynyň ýa-da doňduryjynyň netijeli işlemegini we degişli temperatura derejesini saklamagyny üpjün etmek üçin möhümdir.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















