| Önümiň ady | Sowadyjy we ereýän gyzdyryjy Topdan we öndüriji |
| Tüpüň diametri | 6.5mm |
| Uzynlyk | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Güýç | 345W ýa-da öz islegiňize görä |
| Voltaž | 110V-230V |
| Terminal modeli | 6.3mm |
| Paket | standart gaplama kartonda ýa-da bir halta bilen bir gyzdyryjyda gaplanýar. |
| MOQ | 100 sany |
| Sertifikatlaşdyrma | CE,CQC |
| Ulanyş | sowadyjy, doňduryjy we ş.m. üçin eremek. |
| 1. JW gyzdyryjysy sowadyjy we önüm öndüriji tarapyndan lomaý söwda edilýär, biziň ereýän gyzdyryjy turbasynyň tehniki häsiýetnamasy müşderiniň çyzgysy ýa-da suraty hökmünde sazlanyp bilner. Turba görnüşli ereýän gyzdyryjynyň görnüşi esasan göni, U görnüşli, AA görnüşli we beýleki ýörite görnüşlere eýedir. 2. Poçta ulgamyndaky eritiji gyzdyryjynyň uzynlygy 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm we 580mm, käbir müşderileriň başga uzynlyklary hem bar, ony öz islegiňize görä üýtgedip bolýar we bizde standartlary ýok. 3. Eritme gyzdyryjy turba üçin standartymyz gyzdyryjyny gönüden-göni karton gaplamaga gaplaýar, şeýle hem biz gyzdyryjyny halta bilen, bir gyzdyryjyny bir halta bilen we her kartonda 100 sanydan gaplap bileris. | |
Sowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy daşky örtük hökmünde 304 poslamaýan polatdan ýasalýar we spiral elektrik termal lehimli sim (nikel hrom, demir hrom lehimli sim) turbanyň merkezi ok ugry boýunça paýlanýar. Boş howly gowy izolýasiýa we termal geçirijilik ukyby bolan MgO poroşogy bilen doldurylýar. Gyzdyryjy turbanyň we öňdebaryjy liniýanyň birleşdiriji bölegi rezin kelleli gyzgyn basyş möhüri ýa-da gyzgynlyk gysgaldyjy ýeň bilen möhürlenýär, şonuň üçin gyzdyryjy turbanyň çygly gurşawda 5 ýyldan gowrak wagtlap kadaly ulanylmagyny üpjün edýär. Poslamaýan polatdan ereýän gyzdyryjy turbanyň öňdebaryjy simi müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner, adaty uzynlygy 800 mm we öňdebaryjy simiň daşky ujuna dürli görnüşli terminallar, mysal üçin 6.3 mm, 4.8 mm we ş.m. goşup bolýar.
Eritme gyzdyryjy turbasy elektrik ýyladyş we elektrik böleklerini eretmek üçin ähli görnüşli sowuk saklama, sowadyjy, displeý, ada şkafy we beýleki doňduryjy enjamlar üçin niýetlenen we işlenip düzüldi. Ony sowadyjynyň, kondensatoryň we suw çelekleriniň aşagyndaky bölekleriň üstüne eretmek üçin aňsatlyk bilen ýerleşdirip bolýar. Önümiň işiniň netijeliligi 30 ýyldan gowrak tejribe bilen subut edildi: ol gowy eretme täsirine eýedir; Durnukly elektrik iş öndürijiligi, ýokary izolýasiýa garşylygy; Korroziýa garşylygy, garrama garşylygy; Güýçli artykmaç ýük göterijiligi; Kiçi syzma togy, durnukly we ygtybarly; Uzak hyzmat ediş möhleti we beýleki häsiýetnamalary.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.













