Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | 238C2216G013 sigortaly garşylykly eritme gyzdyryjysy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| 238C2216G013 sigortaly garşylykly ereme gyzdyryjysy uly sowadyjy ýa-da sowadyjy üçin ulanylýar, suratly gyzdyryjy iki bölekli sigorta goşuldy, ereme gyzdyryjysynyň uzynlygy 35sm, 38sm, 41sm, 46sm, 51sm. Biziň ähli ereme gyzdyryjylarymyz zerurlyga görä sazlanyp bilner. Dat almaýan polathowa sowadyjy üçin eritiji gyzdyryjy turbaTüpüň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
238C2216G013 erediji gyzdyryjy, erediji gyzdyryjy turba ýa-da erediji gyzdyryjy diýlip hem atlandyrylýar, sowadyjy enjamlarda ulanylýan elektrik gyzdyryjy elementiň bir görnüşi bolup, esasan sowuk howa sowadyjysynda, sowadyjy displeý şkafynda we beýleki enjamlarda buglandyryjynyň ýüzündäki don meselesini çözmek üçin ulanylýar. Don howanyň akymyna päsgel berer we sowadyjy täsirine täsir eder, şonuň üçin ony yzygiderli eredip durmaly. Elektrik erediji gyzdyryjy turbany eredip, elektrik gyzdyryjy turba enjamyň ýüzündäki don gatlagyny gyzdyryp, eredip, erediji maksadyna ýetmek üçin ulanylýar.
Eridijili Defrost gyzdyryjysynyň iş prinsipi buglandyryjynyň ýüzündäki doň gatlagyny elektrik gyzdyryjy turba arkaly gyzdyryp, ony eredip goýmakdyr. Elektrik gyzdyryjy turba adatça daşky örtük hökmünde 304 polatdan ýasalan polat turbadan, gyzdyryjy göwre hökmünde legirlenen elektrik gyzdyryjy simden ýasalýar we içki bölegi izolýasiýa serişdesi hökmünde dykyz magniý oksidi poroşogy bilen doldurylýar. Bu dizaýn elektrik gyzdyryjy turbanyň pes temperatura gurşawynda durnukly işlemegine mümkinçilik berýär we ereme täsirini üpjün edýär.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Gurnama we tehniki hyzmat
Sowuk otag üçin ereýän ýyladyş turbasyny gurnalanda, gyzdyryş täsirini üpjün etmek üçin onuň bugardyryjynyň ýüzüne ýakyn gatnaşykda bolmagyny üpjün etmek zerurdyr. Tehniki hyzmat babatda, gyzdyryş turbasynyň kadaly işlemegini üpjün etmek we könelmek ýa-da zaýalanmak sebäpli howpsuzlyk howplaryndan gaça durmak üçin onuň iş ýagdaýyny yzygiderli barlaň. Mundan başga-da, doňma emele gelmeginiň mümkinçiligini azaltmak we gyzdyryş turbasynyň hyzmat möhletini uzaltmak üçin bugardyryjynyň ýüzüni yzygiderli arassalaň.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













