Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Garşylyk peçiniň gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thepeçiň gyzdyryjy elementiMikrotolkunly peç, peç, elektrik gril üçin ulanylýar. Peç gyzdyryjysynyň görnüşi müşderiniň çyzgylary ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Trubanyň diametri 6.5mm, 8.0mm ýa-da 10.7mm bolup biler. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Biziň peç gyzdyryjy elementimiz ýokary hilli, elýeterli bahadan, uzak ömürli we gowy ýylylyk geçirijiligi bilen tapawutlanýar. Biz dünýäniň dürli künjegindäki müşderiler üçin dürli görnüşdäki we ölçegdäki howa gyzdyryjysyny we peç gyzdyryjy elementlerini özleşdirýäris. Eger önümlerimiz bilen gyzyklanýan bolsaňyz, bize gerek bolan parametrleri ibermegiňizi haýyş edýäris.
JINGWEI peç gyzdyryjy elementlerini iň köp duş gelýän görnüşlerde, göni, U-şekilli, M-şekilli, W-şekilli ýa-da Multipul görnüşli önümler bilen üpjün edýär, biz adatça peç gyzdyryjy elementlerimizi müşderiniň aýratyn dizaýn tehniki çyzgylaryna laýyklykda özleşdirýäris. Şeýle hem, biz diňe ýokary arassalykly modifisirlenen MgO ulanýarys, magneziýanyň izolýasiýasy has ýokary ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär.
Önümiň aýratynlyklary
1. Basyşa, korroziýa we ýokary temperatura garşylyk
2. Berk polatdan ýasalan kebşirleme prosesi, ajaýyp material, uzak hyzmat möhleti.
3. Ýokary dykyzlykly merkezleşdirilen, ykjam gurluş, gowy durnuklylyk.
4. Müşderiniň talaplaryna we çyzgylaryna laýyklykda özleşdirilip bilner.
5. Umuman, gril peç gyzdyryjy elementi peçiň çyglylyk bilen işlenilmegini kabul edýär, reňki bež, ýokary temperaturada tawlanyp bilner, elektrik gyzdyryjy turbanyň ýüzüniň reňki gara ýa-da goýy ýaşyl.
JINGWEI ussahanasy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














