Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Samsung DA47-00192E Sowadyjy Alýumin Folga Gyzdyryjy Element |
| Material | gyzdyryjy sim + alýumin folga lentasy |
| Voltaž | 12V |
| Güýç | 2W |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Terminal modeli | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| MOQ | 200 sany |
| Ulanyş | Alýumin folga gyzdyryjy |
| Paket | 100 sany bir karton |
| Bualýumin folga gyzdyryjy elementSowadyjy üçin Samsung DA47-00192E bölegi iň ýokary hil we iş görkezijilerine laýyk gelmek üçin döredildi, bu bolsa enjamyňyzyň netijeli we netijeli işlemegini üpjün edýär. Aýratynlyklar (ölçegi, görnüşi, naprýaženiýesi we güýji) asyl nusga hökmünde özleşdirilendir. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Alýumin folga gyzdyryjylarsilikon izolýasiýaly gyzdyryjy simlerden ýa-da PVX gyzdyryjy simden ýasalan gyzdyryjy elementler bolup, olar adatça iki alýumin folga böleginiň arasyna ýerleşdirilýär ýa-da bir gat alýumin folganyň üstüne eredilendir.alýumin folga gyzdyryjy ýassyköz-özüne ýapyşýan aşaky gatlagy bar, ony izolýasiýa zerur bolan ýerlerde amatly we çalt gurnamak bolýar. Alýumin folga ýapgyçly gyzdyryjyny ulanmak aňsat we gerek bolan ýerde gyzdyryjy ýere çalt birikdirip bolýar. Onuň tehniki parametrlerine sazlanyp bilinýän ululyk, sazlanyp bilinýän naprýaženiýe, kuwwatyň üýtgemesi (garşylyk üýtgemesi) ≤5%, işçi temperaturada ≤0.5mA syzma akymy, nominal naprýaženiýede nominal gymmatyň ±10% kuwwat üýtgemesi we alýumin folganyň we gyzdyryjy simiň soýulmazdan ýa-da düşmezden ≥2N/1min ýapyşma güýji girýär. Iş naprýaženiýesialýumin folga gyzdyryjy ýassyk12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V we ş.m. hökmünde dizaýn edilip bilner we iş temperaturasy 160°C-a ýetip biler. Onuň işine -30°C pes temperatura täsir etmez.
Önümiň ulanylyşlary
Alýumin folga gyzdyryjy ýastykkiçi ölçegli, ýeňil we ýokary gyzdyryş netijeliligi ýaly artykmaçlyklara eýedir, şonuň üçin ol köp pudaklarda giňden ulanylýar. Alýumin folga gyzdyryjy enjam öndürmek senagatynda, meselem, sowadyjylarda we doňduryjylarda eremekde, tüwi bişiriji izolýasiýada we elektrik gyzdyryş stollarynda giňden ulanylýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















