| Önümiň ady | Samsung Bölek #DA47-00244U Sowadyjynyň Eritme Gyzdyryjy Elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm |
| Voltaž | 120V |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Güýç | 100W |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüp materialy | dat almaýan polat 304 |
| Tüpüň reňki | gara ýaşyl |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Paket | bir gyzdyryjy, bir halta, her kartonda 100 sany |
| DA47-00244U eritiji gyzdyryjy element, Samsung sowadyjysy üçin laýyk gelýär. Ol uniwersal däl. Eritme gyzdyryjysy aşakdaky modeller bilen işläp biler: RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC we başgalar. Sargyt edýän bölekleriňiziň modeliňize laýyk gelýändigine ýa-da gelmeýändigine ynamly däl bolsaňyz, sargyt bermezden öň biziň bilen habarlaşyp bilersiňiz. Model belgiňizi goşuň. Biz bölegiň modeliňize laýyk gelýändigini barlap bileris.PS9603659, AP5914487, 3955643-iň ornuny tutýar.Gurnamagy aňsat. DA47-00244U ereýän gyzdyryjy turbanyň böleklerini nädip çalşyrmagyň YouTube wideosyny gözläp bilersiňiz, bu asla kyn däl. 1. Asyl OEM markaly bölekleri ýaly işläp bilmek üçin öndürilen we synagdan geçirilen, ýöne deňeşdirip boljak asyl enjam öndüriji böleginiň bahasyndan has gowy bahadan. 2. Öý aşhana enjamlarynyň professional abatlaýjysy we özbaşyna abatlaýyş işleri üçin amatly bahadan HIL, ÇYDAMLYLYK, FUNKSIÝA. Müşderileriň 100% kanagatlanmagyny üpjün etmek üçin 1 ýyllyk önümçilik kepilligini hödürleýäris. | |
Sowadyjy böleklerimiziň ereýän gyzdyryjy elementleri jikme-jikliklere üns bermek bilen jikme-jiklikler bilen ýasalýar we deňsiz-taýsyz işlemegi üpjün etmek üçin berk synaglardan geçirilýär. Her bir bölek takyk işlenip düzülýär we netijelilik we ygtybarlylyk üçin berk standartlara laýyk gelýän giňişleýin hil barlaglaryndan geçirilýär. Sowadyjyňyz üçin berkligi we uzak möhletli işlemegi üpjün edip, iň ýokary öndürijiligi üpjün etmek üçin böleklerimize bil baglaň. Sowadyjy zerurlyklaryňyz üçin ajaýyplyga bolan ygrarlylygymyza bil baglaň.
JINGWEI-de biz ýokary hilli sowadyjy bölekleriniň ereýän gyzdyryjylaryny satyn alýan iň gowy çeşmemiz bolup, islendik meseläni çalt çözýäris. Aşhana enjamlary boýunça hünärmenler hökmünde biz çalt abatlaýyş işleriniň möhümdigini düşünýäris. Tejribämizden we abraýly önüm öndürijiler bilen ýakyn gatnaşyklarymyzdan peýdalanyp, biz her ýyl ýokary hilli sowadyjy bölekleriniň ereýän gyzdyryjy elementleriniň dürli görnüşlerini yzygiderli hödürleýäris. Bu size elýeterli premium böleklerine elýeterliligiňizi üpjün edýär, bu bolsa aşhana enjamlaryna býujetiňizde aňsatlyk bilen hyzmat etmäge we abatlamaga mümkinçilik berýär we öýüňiziň DIY gahrymanyna öwrülýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














