Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Samsung sowadyjysy, ereýän gyzdyryjy 280W DA47-00139A |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 4.5mm, 6.5mm we ş.m. |
| Şekil | özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Alýumin Eritme Gyzdyryjysy |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Samsung sowadyjysynyň ereýän gyzdyryjy bölekleri DA47-00139A, 220V/280W. Ereýän gyzdyryjy turba bukjasyny bir gyzdyryjy bilen bir halta gaplap bolýar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Alýumin turbaly gyzdyryjy elementleri kiçi giňişliklerde ulanmak has aňsat, gowy deformasiýa ukybyna eýedir, çylşyrymly görnüşlere egilip bilner we islendik giňişlikde ulanylyp bilner. Şeýle hem, olar gowy ýylylyk geçirijilik ukybyna eýedir, bu bolsa gyzdyryş we ereme täsirini güýçlendirýär.
Doňduryjylaryň, sowadyjylaryň we beýleki elektrik enjamlarynyň eremegi we ýylylygyny saklamak üçin umumy gural alýumin ereýän gyzdyryjydyr. Termostat, kuwwat dykyzlygy, izolýasiýa, temperatura açary we ýylylyk saçramagy şertleriniň kömegi bilen ol çalt gyzyp, deňligi we howpsuzlygy üpjün edip biler. Ol esasan sowadyjylardan, doňduryjylardan we beýleki kuwwatly gyzdyryjy enjamlardan don aýyrmak üçin ulanylýar.
Önümiň ulanylyşy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













