Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon kauçuk ýagly gyzdyryjy ýassyk |
| Material | Silikon rezin |
| Galyňlygy | 1,5 mm |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | Tegelek, kwadrat, gönüburçluk we ş.m. |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Paket | guty |
| Tassyklamalar | CE |
| Silikon kauçuk gyzdyryjy silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygy, karter gyzdyryjysy, suw akdyryjy turba gyzdyryjysy, silikon gyzdyryjy kemer, öýde demlemek üçin gyzdyryjy, silikon gyzdyryjy simi öz içine alýar. Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassykdürli pudaklar tarapyndan halalýan önümdir. Onuň dizaýny örän çeýe, görnüşi we ölçegi üýtgeýänligi, şeýle hem bükülip bilýändigi üçin, gyzdyryljak zadyň ýüzüne ýapyşmagy aňsat. Ol örän köpugurly gyzdyryjy element bolup, iýmit saklaýan şkaflarda, ýag çeleklerinde, 3D printerlerde we ş.m. ulanylyp bilner.
1. Işleýiş naprýaženiýesi: 3.7-380V islendik bolup biler, bu ýerde diňe özleşdirilen önümleriň bölegi bilen çäklenýär
2. Ýüziň temperaturasy: 0-200°C, import edilen 180°C, ýerli 150°C uzak wagtlap işläp bilýär (suwuklykda gyzdyryp bolmaýar)
3. Özleşdirilen görnüş: önümçilik dizaýnynyň çäginde islendik görnüş (taýýar önümden soň kesip bolmaýar)
4. Silikon kauçuk gyzdyryjy matgalyňlygy: 1.5-1.8mm (egrilik bilen egrilenip bilner)
Önümiň ulanylyşy
Silikon rezin gyzdyryjy ýastykçadaşarky aragatnaşyk enjamlary, daşarky izolýasiýa we antifriz, himiki enjamlary gyzdyrmak, turba geçiriji antifriz, daşarky enjamlaryň ätiýaçlyk batareýa izolýasiýa, lukmançylyk kömegi, enjamlaşdyryş maşynlary we enjamlary, turba görnüşli, doňdurma garşy, ýylylyk izolýasiýa, baraban gyzdyryjylary, kompýuter periferiýalary, surat işläp bejeriş enjamlary, ýarymgeçiriji gaýtadan işleýän enjamlar we ş.m. üçin termal gurşawy üpjün etmek üçin giňden ulanylýar. Dürli pudaklarda.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









