Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon Karter Gyzdyryjy Zolak |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kemeriň ini | 14mm, 20mm, 25mm we ş.m. |
| Kemeriň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Karter gyzdyryjysynyň kemeri |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Tassyklamalar | CE |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Karteriň gyzdyryjy zolagynyň giňligi 14mm, 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. bolup biler.silikon gyzdyryjy kemerkondisioner kompressoryny ýa-da sowadyjy wentylýator silindrini eremek üçin ulanylyp bilner. Karter gyzdyryjy zolagynyň uzynlygy müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Karter gyzdyryjy zolagy, esasan, kondisioner kompressorlarynyň karter örtügini gyzdyrmak üçin ulanylýan kömekçi elektrik gyzdyryjy enjamdyr. Daşky gurşawyň temperaturasy 0°C-den aşak bolanda, kompressory işe girizmek kyn bolup biler ýa-da ýylylyk nasosynyň gyzdyryş ýagdaýynda ýaramaz işläp biler, bu bolsa kompressoryň hyzmat ediş möhletine täsir eder. Bu meseläni çözmek üçin, kompressoryň karter korpusyna adatça kömekçi elektrik karter gyzdyryjy kemer (sim) gurnalýar, bu bolsa kompressoryň iş daşky gurşaw temperaturasyny gysga möhletli öňünden gyzdyrmak arkaly ýokarlandyrmak üçin, şeýlelik bilen kompressoryň rahat işe girizilmegini we kadaly işlemegini üpjün edýär.
Önümiň funksiýasy
1. Ýagyň gatamagynyň öňüni almak üçin: pes temperaturaly gurşawda, ýag temperatura gaty pes bolany üçin gataýar, şonuň üçin ol kompressoryň kadaly işlemegine täsir edip, kadaly akyp bilmeýär. Krankas gyzdyryjy zolagyny ulanmak ýagy belli bir temperatura çenli gyzdyryp, ýagyň gatamazlygyny üpjün edip biler.
2. Iş netijeliligini ýokarlandyrmak: Karter gyzdyryjylarynyň ulanylmagy kompressoryň işleýän wagtynda ýagyň has ýokary temperaturasyny saklamagyna mümkinçilik berýär, şeýdip ýag bilen göwräniň arasyndaky ýapyşyklyga garşylygy azaldýar we kompressoryň iş netijeliligini ýokarlandyrýar.
3. Maşynyň ömrüni uzaldyň: ýagyň degişli temperaturasyny saklamak sürtülmäni we aşynmany azaldyp, şeýdip maşynyň hyzmat ömrüni uzaldar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














