| Önümiň ady | Sowuk otag we doňduryjy otag üçin silikon erediji suw akdyryjy gyzdyryjy |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçegi | 5*7mm |
| Uzynlyk | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M we ş.m. |
| Voltaž | 110V-230V |
| Güýç | 30W/M, 40W/M, 50W/M |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Terminal görnüşi | özleşdirilen |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| 1. Eriýän suw akdyryjy gyzdyryjynyň uzynlygyny, kuwwatyny we naprýaženiýesini müşderiniň talaplaryna görä sazlap bolýar, suw akdyryjy liniýa gyzdyryjynyň kuwwaty 40W/M we 50W/M, käbir müşderilere 25W/M ýaly pes kuwwatlylyk gerek bolýar. 220V we 40W/M suw akdyryjy gyzdyryjylar üçin ammarda ätiýaçlyklarymyz bar, beýleki güýç we naprýaženiýeler ýörite satyn alynmaly, 1000 sany üçin önümçilik wagty takmynan 7-10 gün; 2. Suw akdyryjy turbanyň gyzdyryjy kabeliniň gurşun siminiň uzynlygy 1000 mm, uzynlygy 1500 mm ýa-da 2000 mm bolup biler; Käbir ýörite talaplar barada sorag bermezden öň bize habar berilmelidir, biziň gyzdyryjy elementlerimiz öz islegiňize görä sazlanyp bilner. | |
Suw akdyryjy ýyladyş kabelleri sowuk otaglarda gurnalan ereýän sowadyjy enjamlardan suwy akdyrmak üçin turbalaryň içine çekilmek üçin niýetlenendir. Olar diňe ereýän sikllerde işleýär. Bu garşylyklaryň uzak wagtlap hyzmat etmegini üpjün etmek üçin kontroller ulanmagy maslahat berýäris.
Bellik: Iň köp ulanylýan kuwwatlylyk 50 W / m. Mundan başga-da, plastik turbalar üçin 40W / m diapazonyny ulanmagy maslahat berýäris.
Bu ýokary derejede çeýe suw akdyryjy ýyladyş kabelleri çalt, howpsuz we ulanmak üçin örän aňsat. Standart modeller ýa-da islegleriňize laýyklykda özleşdirilen dizaýnlar gurnama wagtynda ýüze çykyp biljek kynçylyklaryňyzyň köpüsini ýeňip geçýär.
1. Ereme sikllerinden suwuň gyzdyryjy kabelleri bolan buglandyryjylaryň akymyna geçmegine rugsat beriň.
2. Gyzdyryjy kabeller arkaly ereme sikllerinden suwuň akmagyna rugsat beriň.
3. Gyzdyryjy kabelleri bolan sowadyjy ulgamlardaky suwuklyklary buzdan goraň.
4. Gyzdyryjy kabel bilen suw akdyryjy gapda buz emele gelmeginiň öňüni alyň.
Duýduryş:Sowuk guýrugyň uzynlygyny gysgaltmak üçin ýyladyş kabelini özbaşyna kesmäň.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.














