| Önümiň ady | Silikon Drenaj Turbasy Gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Drenaj gyzdyryjysynyň ölçegi | 5*7mm |
| Uzynlyk | 1-20M, özleşdirip bolýar |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | suw akdyryjy turba liniýasynyň gyzdyryjysy |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Güýç | 40W/M, 50W/M |
| Tassyklamalar | CE |
| Voltaž | 110V-230V |
| Turba geçirijisi esasan turbalary eremek üçin ulanylýar, uzynlygy 0,5M-den 20M-e çenli saýlanyp bilner, woltlylygy 110V/120V ýa-da 220V/230V edip bolýar, kuwwaty bolsa 40W/M ýa-da 50W/M, bizde 40W/M üçin standart suw akdyryjy gyzdyryjy bar. JINGWEI gyzdyryjysy professional gyzdyryjy element öndürijisidir, biz müşderileriň talaplaryna görä sazlanyp bilner we esasan biziň önümlerimizde ereýän gyzdyryjy turba, peç gyzdyryjy element, ganatly gyzdyryjy, beýleki gyzdyryjy turba, silikon gyzdyryjy ýassyk, karter gyzdyryjy, suw akdyryjy gyzdyryjy, silikon gyzdyryjy sim, alýumin folga gyzdyryjy we alýumin gyzdyryjy plastinka bar. Nusga önümçilikden öň elýeterlidir. | |
Doňmagyň öňüni almak we kondensat suwunyň erkin akmagyna mümkinçilik bermek maksady bilen, suw akdyryjy turba gyzdyryjylary sowadyjy enjamlardan suwy akdyrmak üçin turbalaryň içine, kollektor tabalarynyň aşagyna ýerleşdirilip bilner.
Turba geçiriji gyzdyryjylar diňe ereme sikllerinde işleýär.
Bu suw akdyryjy turba gyzdyryjylarynyň uzak wagtlap hyzmat etmegini üpjün etmek üçin dolandyryş enjamyndan peýdalanmak maslahat berilýär.
Bellik: Iň köp ulanylýan kuwwatlylyk 50 W/m. Şeýle-de bolsa, plastik turbalar üçin kompaniýa 40W/m diapazonyny ulanmagy berk maslahat berýär.
1. Doly möhürlenen.
2. Aşa çeýe.
3. 500V çenli islendik woltaj isleg boýunça.
4. Sowuk simler: standart uzynlyk 1 m.
5. Standart hökmünde 230 V woltlylyk.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















