| Önümiň ady | Piwo şerap ýasamak üçin silikon öý demleme fermentasiýa gyzdyryjy kemer |
| Material | silikon rezin |
| Guşak uzynlygy | 900 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Kemeriň ini | 14mm, 20mm |
| Elektrik liniýasynyň uzynlygy | 1900 mm |
| Ştepsel | ABŞ, Beýik Britaniýa, Ýewro we beýleki ştepseller |
| Termostat | goşup bolýar |
| Dimmer | goşup bolýar |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Ulanyş | öýde piwo bişirmek |
| 1. Öýde piwo bişirýän gyzdyryjy biziň standart gyzdyryjymyzdyr, kemeriň ini 14 mm ýa-da 20 mm we kemeriň uzynlygy 900 mm, ol öýde piwo bişirmek üçin ulanylýar. Dişlini ýurduňyza görä sazlap bolýar. 2. Müşderilerimizde, adatça, 1-2 temperatura zolagy bolan bir piwo gyzdyryjysy bar we önümiň gaplamasy bir gyzdyryjy kemer we bir açyk halta bilen kesgitlenýär. Eger mukdary 500 sanydan geçse, gutusyny ýa-da reňkli karton gaplamasyny öz islegiňize görä üýtgedip bilersiňiz. 3. Demleýji gyzdyryjy kemerine dimmer ýa-da termostat goşup bolýar, dimmer kemeriň temperaturasyny dolandyrmak üçin güýji sazlap bolýar, termostat dimmerden has gowy bolar we bahasy has ýokary bolar, muny bazaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Demlemek üçin gyzdyryjy lenta fermentasiýa gyzdyryjysy fermentatoryňyzy uly gyzgyn nokatlar döretmezden ýuwaşlyk bilen gyzdyrar. Demlemek üçin gyzdyryjy lentalar köplenç gyzdyryjy ýastykçalaryň ýerine saýlanýar, sebäbi fermentatordaky lentanyň beýikligini sazlamak ýylylyk geçirijiligini artdyrýar ýa-da azaldýar. Olar, esasanam, kiçi gaplar üçin peýdalydyr.
Iň gowy netije üçin, demlemek üçin gyzdyryjy temperatura dolandyryjysy bilen birikdirilendir, şonuň üçin diňe fermentasiýa bellenen derejeden aşak düşende gyzdyrylma üpjün edilýär. Eger fermentasiýa kamerasyny ýa-da başga bir sowadyş görnüşini ulansaňyz, temperatura dolandyryjysy zerur bolanda gyzdyryş we sowadyş arasynda geçiş edip biler.
1. Demleýji gyzdyryjynyň uzynlygyny we giňligini öz islegiňize görä üýtgedip bolýar, güýji takmynan 20-30W we naprýaženiýesi 110-230V;
2. Bazaryň zerurlyklaryna laýyklykda, dimmer, termostat we temperatura zolagyny goşup bolýar;
3. Saýlamak üçin dürli wilkalarymyz bar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.















