Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon kauçuk Hytaý Krank karkasy gyzdyryjysy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kemeriň ini | 14mm, 20mm, 25mm we ş.m. |
| Kemeriň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Karter gyzdyryjysynyň kemeri |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Tassyklamalar | CE |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| TheHytaýyň karter gyzdyryjysyini 14mm, 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. edip bolýar.silikon gyzdyryjy kemerkondisioneriň kompressoryny ýa-da sowadyjy wentylýatoryň silindrini eremek üçin ulanylyp bilner.karter gyzdyryjysynyň kemeriuzynlygy müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Silikon kauçuk karter gyzdyryjy kemergowy suw geçirmeýän öndürijilige, çalt gyzdyryş tizligine we uzak hyzmat möhletine eýe bolan elektrik gyzdyryjy önümdir. Silikon kauçugyň esasy ulanylyş senariýlerikarter gyzdyryjysynyň kemerikondisionerlerde kompressorly karter gyzdyryşyny, turba gyzdyryşyny we doňdurma garşy silikon rezin gyzdyryş kemerini öz içine alýar, ýöne diňe şular bilen çäklenmän. Bularkarter gyzdyryjylaryadatça ýyladyş zerur bolan ýerlerde, meselem, senagat enjamlarynda ýa-da laboratoriýada, ýyladyşda we izolýasiýada turbalar, baklar we oluklar ýaly ulanylýar.Silikon rezin karter gyzdyryjysygyzdyrylýan bölegiň ýüzüne gönüden-göni örtülip bilner, gurnamagy aňsat we ygtybarly, sowuk ýerler üçin amatly we onuň esasy funksiýalaryna suw geçirijilerini izolýasiýa etmek, buzlary eremek we garlary eremek girýär.
Önümiň aýratynlyklary
1. Şersiz aýna süýümli özenli çarçuwa ulanylýar, elektrik gyzdyryjy sim bilen örtülen, esasy izolýasiýa materialy silikon kauçukdyr, gowy ýylylyga çydamly we izolýasiýa häsiýetlerine eýedir.
2. Ol ajaýyp çeýelige eýedir, gowy gatnaşygy we birmeňzeş gyzdyryş täsirini üpjün etmek üçin gönüden-göni gyzdyryjy enjama sarylyp bilner.
3. Gurnama wagtynda, karter gyzdyryjysynyň silikon rezin tekiz tarapynyň orta turba geçirijisiniň we bakynyň ýüzüne ýakyn ýerleşýändigine we alýumin lenta bilen berkidilendigine göz ýetirmeli. Ýylylyk ýitgisini azaltmak üçin, elektrik tropiki zolagynyň daşyndan ýylylyk izolýasiýa gatlagy bilen örtülmeli.
4. Gyzdyryjynyň zerurlyklaryna görä ony isleg boýunça egip we sarap bolýar, meýdany az, gurnama usuly ýönekeý we çalt, gyzdyryjy korpus silikon izolýator bilen örtülen, mehaniki zeperlenmegiň öňüni almak wezipesini ýerine ýetirýär.
Tehniki parametrler babatda, silikon kauçuk karter gyzdyryjy kemeriniň izolýasiýa materialy iň ýokary temperatura 300 gradus, iň ýokary hyzmat temperaturasy 250 gradus, güýç ýalňyşlygy 8%, izolýasiýa garşylygy ≥5 MΩ, basyş güýji 1500v/5s we elektrik naprýaženiýesi 6KV bolup biler. Bu parametrler önümiň howpsuzlygyny we ygtybarlylygyny üpjün edýär, dürli senagat we laboratoriýa şertlerinde gyzdyryş talaplaryna laýyk gelýär.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













