Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon kauçuk Hytaý drenaj liniýasy gyzdyryjy lenta |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçegi | 5*7mm |
| Gyzdyryş uzynlygy | 0.5M-20M |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj turbasynyň gyzdyryjysy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| GüýjiDrenaj liniýasynyň gyzdyryjy lentasy40W/M bolsa, biz 20W/M, 50W/M we ş.m. ýaly beýleki güýçler hem döredip bileris. We uzynlygysuw akdyryjy turba gyzdyryjysy0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M we ş.m. bar. Iň uzynyny 20M edip bolýar. Paketdrenaj liniýasynyň gyzdyryjysybir transplantasiýa haltasy bolan bir gyzdyryjy, her uzynlyk üçin 500 sanydan köp sanawda özleşdirilen halta mukdary bar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Drenaj turba liniýasynyň gyzdyryjylarysowuk otaglardaky sowadyjy enjamlaryň içindeki kollektor tabalarynyň aşagynda ýerleşdirmek üçin niýetlenendir, bu bolsa doňmagyň öňüni almak we kondensat suwunyň erkin akmagyna mümkinçilik berýär. Integrasiýa edilen termostat olary doly awtonom edýär. Iň köp ulanylýan kuwwatlylyk 50 W/m. Şeýle-de bolsa, plastik tabalar üçin 40W/m diapazonyny ulanmagy maslahat berýäris.
Önümiň aýratynlyklary
Drenaj liniýasynyň gyzdyryjy lentasyöýlerde ulanylýan suw üpjünçiligini we drenaj ulgamlaryny pes temperatura sebäpli doňmakdan goraň.
1. Turba ýyladyş kabeligurnamak aňsat, özüňiz gurnap bilersiňiz, öý hojalyk plastik we metal suw turbalary üçin amatly.
2. Turba geçirijisiniň ýyladyş kabeli suw turbasynyň doňmagynyň öňüni alýar, şonuň üçin suw 0°C-den aşakda kadaly akyp bilýär.
3. Drenaj gyzdyryjy kabeli suw bilen doldurylan metal turbalar ýa-da plastik turbalar üçin amatlydyr.
4. Gyzdyryjy kabel gurnamak aňsat
5. Gyzdyryjy kabel ulanmak üçin howpsuz we uzak ömürli.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













