Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon kauçuk ereýän drenaj turba geçirijisiniň gyzdyryjy kemeri |
| Material | Silikon rezin |
| Guşak giňligi | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. |
| Guşak uzynlygy | 2 fut, 3 fut, 4 fut, 5 fut, 6 fut we ş.m. |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj turbasynyň gyzdyryjysy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Suw akdyryjy turba geçirijisiniň gyzdyryjy kemeri silikon kauçukdan ýasalýar we kemeriň reňki gyzyl, gök we çal reňklerde. Kemeriň ini 14mm, 20mm, 25mm we 30mm bolup biler, kemeriň uzynlygy 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft we ş.m. özleşdirilip bilner. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Silikon rezin turba geçirijisi üçin gyzdyryjy kemernetijeli, howpsuz we gurnamagy aňsat ýyladyş çözgüdi bolup, esasanam turbalary eremek ýaly ýyladyş talap edilýän ýerler üçin amatlydyr.suw akdyryjy turba gyzdyryjy kemerýokary kuwwatlylyk dykyzlygy, çalt gyzdyrma, ýokary termal netijelilik we uzak ömür ýaly artykmaçlyklara eýedir. Izolaýsiýa materialynyň iň ýokary temperatura garşylygysilikon drenaj turba geçirijisi gyzdyryjysy300 ° C, iň ýokary hyzmat temperaturasy 250 ° C, güýç ýalňyşlygy 8%, izolýasiýa garşylygy ≥5 MΩ, basyş güýji 1500v/5s we elektrik garşylygy 6KV. Theeretmek üçin suw akdyryjy liniýasynyň gyzdyryjy kemeriSowuk sebitler üçin has amatlydyr, onuň esasy funksiýalary gyzgyn suw turbalaryny izolýasiýa etmek, eremek, buz we gar ýaly ýagdaýlary öz içine alýar. Onuň ýokary temperatura çydamlylygy, sowuga çydamlylygy we garrama çydamlylygy ony pes temperatura meselelerini çözmek üçin ajaýyp edýär.
Önümiň ulanylyşy
Silikon rezinturba geçirijisiniň ýyladyş zolagySuw geçirmeýänligi gowy, çygly, partlamaýan gaz meýdançalary, senagat enjamlary ýa-da laboratoriýa turba geçirijileri, bak we bak gyzdyrmak, gyzdyrmak we izolýasiýa üçin ulanylyp bilner, gyzdyrylýan bölegiň ýüzüne gönüden-göni sarylyp bilner, gurnamak aňsat, howpsuz we ygtybarly. Sowuk ýerler üçin amatly, turba geçirijileriniň we gün energiýasynyň esasy funksiýasysilikon kauçuk elektrik gyzdyryjy kemergyzgyn suw turbalarynyň izolýasiýasy, ereme, gar we buz. Ol ýokary temperatura çydamlylygy, ýokary sowuga çydamlylygy we garrama çydamlylygy aýratynlyklaryna eýedir.eretmek üçin suw akdyryjy gyzdyryjy kemerkondisioner kompressory, motor, suwasty nasos we beýleki enjamlary goşmaça gyzdyrmak üçin ulanylyp bilner; Ýokary woltly çydamly görnüşli dielektrik berkligi örän güýçli we ýokary woltly we partlamaga çydamly motorlary goşmaça gyzdyrmak üçin amatlydyr.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














