| Önümiň ady | Sowuk otag üçin eriýän silikon rezinli suw akdyryjy gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Ölçegi | 5*7mm |
| Uzynlyk | 0.5M-20m |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj liniýasynyň gyzdyryjysy |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Tassyklamalar | CE |
| Sowuk otagyň suw akdyryjy gyzdyryjysynyň uzynlygy 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m we ş.m., güýç 40W/M we 50W/M bolup biler, gurşun simiň uzynlygy 1000 mm. Suw akdyryjy turba gyzdyryjysynyň uzynlygyny, kuwwatyny we naprýaženiýesini müşderiniň talaplaryna görä sazlap bolýar, bizde 220V suw akdyryjy liniýa gyzdyryjylarynyň gorlary bar we kuwwaty 40W/M. | |
Silikon rezin suw akdyryjy gyzdyryjy çalt we birmeňzeş gyzdyrýar, ygtybarly izolýasiýa öndürijiligi, güýçli çeýeligi, ýyladyş enjamlary bilen gönüden-göni we ýakyn gatnaşykda bolmagy, gowy suw geçirmeýän öndürijiligi, çyglylyga we himiki korroziýa garşylygy, durnukly hili, könelmegi aňsat däl, ýylyň dowamynda ulanylyp bilner. Sowadyjylaryň ähli görnüşleri, sowadyjy aksesuarlary, turbalary eredip ulanmak üçin amatly.
Gurluşyk häsiýetleri:
(1) Esasan nikel-hrom lehimli simden we silikon kauçuk izolýasiýa materialyndan ybarat, çalt gyzdyrylýar, ýokary termal netijeli we uzak hyzmat möhleti bar.
(2) alkal däl aýna süýümli özenli çarçuwa sargy elektrik gyzdyryjy sim, esasy izolýasiýa silikon kauçuk, gowy ýylylyga çydamly, ygtybarly izolýasiýa öndürijiligi.
(3) Ajaýyp çeýelik, gönüden-göni ýyladyş enjamlaryna birikdirilip bilner, gowy gatnaşyk, birmeňzeş ýyladyş.
1. Gowy temperatura garşylygy. Tutuşlygyna silikon rezin izolýasiýa we ýylylyk geçirijilik materialy (şol sanda elektrik şnury) hökmünde ulanylýar we iş temperaturasy -60-dan +200°C-a çenli.
2. Gowy ýylylyk geçirijiligi: ýylylyk öndürmek, gönüden-göni ýylylyk geçirmek, ýokary ýylylyk netijeliligi, gysga möhletli gyzdyrmak arkaly täsire ýetmek.
3. Ygtybarly elektrik öndürijiligi: Her bir elektrik gyzdyryjy kemer zawoddan çykanda, hilini üpjün etmek üçin berk DC garşylyk, çümdürilen ýokary woltly we izolýasiýa garşylyk synagyndan geçýär.
4. Berk gurluş, çeýelik we egilmegi aňsat; Sowuk guýruk bölegi bilen utgaşdyrylan, baglanyş nokady ýok. Maksatly gurluş, gurnamagy aňsat.
5. Güýçli dizaýn mümkinçiligi: gyzdyryş uzynlygy, simiň uzynlygy, nominal naprýaženiýe we kuwwat ulanyjy tarapyndan kesgitlenýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













