Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Silikon rezin suw akdyryjy turba gyzdyryjysy |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçegi | 5*7mm |
| Gyzdyryş uzynlygy | 0.5M-20M |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj turbasynyň gyzdyryjysy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Silikon kauçuk suw akdyryjy turba gyzdyryjysynyň güýji 23W/M, biz 20W/M, 50W/M we ş.m. ýaly beýleki güýçler bilen hem işläp bileris. We uzynlygysuw akdyryjy turba gyzdyryjysy0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M we ş.m. bar. Iň uzynyny 20M edip bolýar. Paketdrenaj liniýasynyň gyzdyryjysybir transplantasiýa haltasy bolan bir gyzdyryjy, her uzynlyk üçin 500 sanydan köp sanawda özleşdirilen halta mukdary bar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Iň agyr howa şertlerinde-de, silikon rezin turba gyzdyryjy kabel turbalaryňyzy gorap saklamak we ýokary öndürijilik bermek üçin ýasalýar. Kanalizasiýa gyzdyryjylary ýylyň dowamynda ygtybarly işlemegi üpjün edýän ajaýyp izolýasiýa we suw geçirmeýän häsiýetlere eýedir. Bu gyzdyryjy metal ýa-da plastik sowuk suw turbalaryňyzy netijeli gyzdyrmak üçin ýasalýar, şonuň üçin siz doňan turbalaryň näsazlygy bilen hoşlaşyp bilersiňiz.
Suw akdyryjy turba gyzdyryjylarynyň esasy artykmaçlyklarynyň biri olaryň uýgunlaşmagydyr, bu bolsa olary dürli suw akdyryjy turba görnüşlerine gurnamagy aňsatlaşdyrýar. Onuň uýgunlaşýan dizaýny berk oturmagy kepillendirýär, ýylylyk ýitgisini azaldýar we ähli ýerde netijeliligi ýokarlandyrýar. Aňsat gurnama usullary bilen buz ýygnanmagynyň gymmat turba abatlaýyş işlerini talap etmejekdigini bilip, turbalaryňyzy aňsatlyk bilen gorap bilersiňiz we özüňizi howpsuz duýup bilersiňiz.
Önümiň aýratynlyklary
1. Suw geçirmeýän dizaýn:gyzdyryjy kemeriň çygly gurşawda howpsuz işlemegini üpjün etmek, gysga zynjyrlanmanyň we zaýalanmanyň öňüni almak üçin.
2. Iki gatlakly izolýator:goşmaça howpsuzlyk goragyny üpjün edýär, toguň syzmagynyň töwekgelçiligini azaldýar.
3. Galyplanan bogunlar:Gyzdyryjy kemeriň birikdiriji böleginiň gowy möhürlenýändigine we berkligine göz ýetiriň.
4. Silikon kauçuk izolýatory:-60℃-den +200℃-e çenli giň temperatura aralygy üçin amatly, dürli berk gurşawlar üçin amatly.
5. Gyzdyryjy beden materialy:Adatça nikel-hrom ýa-da mis-nikel garyndysy ulanylýar, bu materiallar gowy elektrik geçirijiligine we ýokary temperatura garşylygyna eýedir.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














