| Önümiň ady | Silikon rezin suw akdyryjy turba lentaly gyzdyryjy |
| Material | Silikon rezin |
| Ini | 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | 0.5M-20M ýa-da öz islegiňize görä |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Drenaj turbasynyň gyzdyryjysy |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Thesuw akdyryjy turba lentaly gyzdyryjyturba geçirijisi üçin ulanylyp bilner, şeýle hem sowadyjynyň howa geçirijisini eretmek üçin ulanylyp bilner. Gaýyşyň giňligisuw akdyryjy turba gyzdyryjysykemer 20mm, 25mm, 30mm we ş.m. uzynlykda bolýar. Uzynlygy 1M-den 20M-e çenli sazlap bolýar, beýleki islendik uzynlyk talaplara görä sazlanyp bilner. Thesilikon drenaj gyzdyryjy kemermetre 20W, metre 30W ýa-da metre 40W edip bolýar; Eger başga güýji özleşdirmeli bolsaňyz, öňünden biziň bilen habarlaşyň. | |
Drenaj turbasynyň lentaly gyzdyryjysykabel turba izolýasiýasynyň we doňma garşy çözgüt hökmünde meşhur we netijelidir.Drenaj liniýasynyň gyzdyryjysygysga temperatura gradientine, uzak termal durnuklylyk döwrüne eýedir, uzak möhletli ulanmak üçin amatlydyr we elektrik ýyladyşyna garanyňda has az ýylylyk (elektrik energiýasy) sarp edýär.
Biriniň peýdalarydrenaj ýyladyş kabeliajaýyp ýylylyk netijeliligi, pes energiýa sarp edilişi, gurluşyk we gurnama aňsatlygy, dizaýn ýönekeýligi, hapalanmanyň ýoklugy, hyzmat möhleti uzaldylan we başgalar. Ýyladyş, izolýasiýa ýa-da doňdurma garşy ulgamlaryň adaty iş talaplaryny kanagatlandyrmak üçin, ol belli bir mukdarda ýylylygy ýylylyk yzarlaýjy serişdeler arkaly paýlamak we gönüden-göni ýa-da gytaklaýyn ýylylyk alyş-çalşygy arkaly ýylylyk yzarlaýjy turba geçirijisiniň ýitgisiniň öwezini dolmak arkaly işleýär.
Sowadyjy birnäçe wagtlap işläninden soň, wentylýatoryň pyçaklary doňýar we ereýän suwy ammardan akaba turbasy arkaly çykarmak üçin olary eredip goýmaly bolýar. Akabany boşaltmak prosesinde suw köplenç akaba turbasynda doňýar, sebäbi suwuň derejesiniň bir bölegi sowuk ammarda bolýar. Munuň öňüni almagyň iki usuly, akaba turbalaryna ýyladyş simlerini oturtmak we akaba turbalaryny gyzdyrmakdyr, şonda glazurlanandan soň suwuň rahat çykmagy üçin.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














