| Önümiň ady | Temperaturany gözegçilik edýän silikon rezin gyzdyryjy ýassyk |
| Material | Silikon rezin |
| Galyňlygy | 1,5 mm |
| Voltaž | 12V-230V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Şekil | Tegelek, kwadrat, gönüburçluk we ş.m. |
| 3M ýelmeşdiriji | goşup bolýar |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Paket | guty |
| Tassyklamalar | CE |
| Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassygynyň ölçegi we güýji zerur bolanda sazlanyp bilner, görnüşi tegelek, gönüburçluk, kwadrat ýa-da islendik ýörite görnüşe ýasalyp bilner. Voltaž 12V-240V bolup biler. | |
Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyk silikon kauçukdan ýasalan çeýe gyzdyryjy element bolup, onuň içine nikel ýa-da uglerod bölejikleri ýaly geçiriji materiallar ýerleşdirilen. Elektrik togy geçiriji bölejiklerden geçirilende, olar gyzýar we ýylylyk döredýär. Silikon kauçuk materialy çeýeligi, berkligi we ýokary temperatura garşylygy üçin saýlanýar. Silikon kauçuk gyzdyryjy ýassyklar köplenç tekiz, çeýe we deň gyzdyryjy ýüz talap edýän ulgamlarda ulanylýar.
*Eger-de siziň ýörite talaplaryňyz bar bolsa, biz size laýyklap hem saýlap bileris.
1. Çeýelik we köpugurlylyk
Silikon kauçuk gyzdyryjy ýastykçalar çeýedir we dürli görnüşlere we ölçeglere laýyk gelmek üçin sazlanyp bilner, bu bolsa olary düzgünsiz ýa-da çylşyrymly görnüşler üçin ideal edýär.
2. Birmeňzeş ýyladyş
Silikon rezin gyzdyryjy ýastykçalar tutuş gyzdyryjy ýeriň boýunça ýylylygyň deň paýlanmagyny üpjün edýär, bu bolsa ýylylygyň deň paýlanmagyny we gyzgyn ýa-da sowuk ýerleriň bolmazlygyny üpjün edýär.
3. Netijeli ýyladyş
Silikon kauçuk gyzdyryjy mata ýylylygy geçirmekde netijelidir we yzygiderli temperaturany saklamak üçin az energiýa talap edýär, bu bolsa olary ýyladyş ulgamlary üçin tygşytly çözgüt edýär.
4. Ýokary temperatura garşylyk
Silikon kauçuk ýokary temperatura garşylygy bilen tanalýar, bu bolsa ony ýokary temperaturada gyzdyrmagy talap edýän ulanyşlar üçin amatly edýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









