| Önümiň ady | SS304 W10134009 Whirlpool üçin gap-gaç ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 8.0mm |
| Ölçegi | 9 x 8 x 2.1 dýuým |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Voltaž | 110V |
| Güýç | özleşdirilen |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Karton mukdary | 30 sany bir karton |
| Tassyklamalar | CQC/CE |
| Bu W10518394/W10134009 gyzdyryjy element gap-gaç ýuwýan maşynlarda ulanylýar. Gap-gaç ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementi gap-gaç ýuwmak prosesinde gyzgyn suw goşýar we gap-gaç ýuwmagyň ahyrynda gap-gaçlaryň guramagyna kömek edýär. Önümler OEM spesifikasiýasynyň hiline laýyk gelýär ýa-da ondan ýokarydyr we öndüriji tarapyndan gowy synagdan geçirilýär. 1. Gaplama aşakdakylary öz içine alýar: W10518394/W10134009 gap ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementi 1 gyzdyryjy elementi we 2 gyzdyryjy berkidijini öz içine alýar. 2. Gabat gelýän modeller: Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag üçin gap-gaç ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementleri. 3. Gurnamak: Bu bölegi gurnamazdan öň elektrik üpjünçiligini aýyryň. Elleriňizi goramak üçin iş ellikleri geýiň. Sazlanýan açary, otwýortkany we iňňe burunly kerpetleri ulanyň. YouTube-da abatlaýyş wideolaryny tapyp, ony gurnamak üçin yzarlap bilersiňiz, sebäbi öý eýeleriniň özleriniň edip biljek işlerini düzetmek üçin ussa çagyrmagyň ýerine, abatlaýyş işleri boýunça size ýol görkezip, ýüzlerçe dollar tygşytlamaga kömek edip biljek köp sanly özbaşdak wideolar bar! | |
Täzelenen W10518394/W10134009 gap ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementi gap ýuwmak sikliniň dowamynda gyzgyn suw goşýar we sikliň ahyrynda gaplaryň guramagyna kömek edýär. W10134009 gap ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementi güýji azaldýar, ýokary temperatura çydamly we deň derejede gyzýar. Gap ýuwýan maşyna oturdylanda, içki plastik çelek eremez. Eger gap ýuwýan maşyn siklinde gap ýuwmasa, gap ýuwýan maşyn işlemese ýa-da suw akyp başlasa, dolandyryş panelindäki arassalaýjy çyra ýanyp-sönse, bölekleri gyzmasa we gap ýuwýan maşyndaky suw gyzgyn bolmasa, bölekleri çalşyrmaly.
Gurnama üns bermeli:
Çalşyryjy jakuzi gap-gaç ýuwýan maşynyň gyzdyryjy elementini oturtmazdan öň elektrik üpjünçiligini aýyryň. Sazlanýan açary, otwýortkany we iňňe burunly kerpetkany ulanyň. Siz YouTube-da abatlaýyş wideosyny tapyp we gyzdyryjy elementi oturtmak üçin ony yzarlap bilersiňiz. Gündelik gyzdyryjy element berkidilenden soň, ol asylmaly we gap-gaç ýuwýan maşynyň plastik aşagy bilen gönüden-göni degmeli däl.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














