Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan Hytaý toster peçiniň gyzdyryjy turbasy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thepeçiň gyzdyryjy elementiMikrotolkunly peç, peç, elektrik gril üçin ulanylýar. Peç gyzdyryjysynyň görnüşi müşderiniň çyzgylary ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Trubanyň diametri 6.5mm, 8.0mm ýa-da 10.7mm bolup biler. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Toster peçiniň gyzdyryjy turbasymüşderilere isleýän wolty, güýji, görnüşi, temperaturasy we ş.m. sazlamaga mümkinçilik berýän gyzdyryjy elementiň bir görnüşidir. Köplenç peçde gyzdyrmak ýaly iýmit işleri üçin ulanylýar.
Thepeç turba görnüşli gyzdyryjy elementpeçiň möhüm bölegidir. Ol ýylylygy geçirmek we başga-da köp zatlar üçin jogapkärdir. Peç turbasynyň iň gowy işlemegini üpjün etmek üçin, ol belli bir talaplara laýyk gelmelidir.
1. Biriniň hilipeçiň gyzdyryjy turbasypeçiň netijeli we howpsuz işlemegini üpjün etmekde möhüm faktor bolup durýar.
2. Potensial töwekgelçiliklerden gaça durmak üçin dogry materiallary, ölçegleri, dizaýny we tehniki hyzmaty saýlamak möhümdir.
3. Ýokary temperaturada egrilenmeginiň ýa-da eremeginiň öňüni almak üçin polat ýa-da keramika ýaly gyzgynlyga çydamly material iň amatlydyr.
4. Optimal ýylylyk geçirijiligini üpjün etmek üçin toster pejiniň gyzdyryjy turbasynyň ölçegi üns bilen saýlanmaly.
5. Tüpleriň we zyýanly gazyň çykarylyşynyň öňüni almak üçin, tüpüň küý we kül toplanmagynyň öňüni almak üçin ony dizaýn etmek örän möhümdir.
6. Şeýle hem, arassalamak we ideg etmek aňsat bolan turba uzak ömürliligi we berkligini üpjün eder.
JINGWEI ussahanasy
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














