| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan gyzdyryjy turbaly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professional fritöz gyzdyryjy turba öndürijisidir, biz elektrik gyzdyryjy turbasyny öz islegimize görä öndürýäris, 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Güýjiýag gyzdyryjynyň gyzdyryjy elementitalaplara görä hem sazlanyp bilner. Trubanyň kellesini adatça flanes, flanes materialy ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. | |
Dat almaýan polatdan ýasalan fritýur turba görnüşli gyzdyryjylariki gyzdyryjy kellesi bolan silindrik elektrik gyzdyryjy elementlerdir. Dat almaýan polat örtük bilen goralýar. Iki kelleli gyzdyryjylar esasan inýeksiýa maşynynyň gyzdyryjy plitalary ýa-da dürli gurallar ýaly gaty zatlary gyzdyrmak üçin ulanylýar we iki kelleli gyzdyryjylar belli bir şertlerde suwy ýa-da gazy gyzdyrmak üçin hem ulanylyp bilner. Tehnologiýany saýlamak zerur tehniki aýratynlyklara we ulanylyşa bagly bolar. Size gerek bolan önüm barada ynamly däl bolsaňyz, islegiňize görä size iň gowy çözgüdi maslahat bereris. Turba görnüşli gyzdyryjylar suw, ýag, erginler we proses erginleri, ereýän materiallar, howa we gazlar ýaly suwuklyklara gönüden-göni çümdürmek üçin müşderileriň talaplaryny kanagatlandyrmak üçin dürli görnüşlerde özleşdirilýär.
1. Biz standart, şeýle hem özleşdirilen modelleri hödürleýäris
2. Biz 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5 mm, 16 mm we 18 mm ýaly dürli diametrli turbalary hödürleýäris
3. Biz dürli örtük materiallaryny hödürleýäris. Ol Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, mis we titan ýaly dürli materiallarda ulanylyp bilner.
4. Müşderileriň islegi boýunça dürli görnüşler hödürleýäris: flanşly ýa-da wintli suwa çümdürilýän gyzdyryjy, partlamaga garşy gyzdyryjy
5. Terminalyň dürli wariantlary bar
6. Dürli görnüşler we ölçegler bar
7. Çydamly we has uzak ömürli
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














