| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan finli turbaly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Fin ölçegi | 3mm we 5mm |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Material | SS304, SS321 we ş.m. |
| Ulanyş | Howa bilen örtülen gyzdyryjy element |
| Tüp möhürleme usuly | rezin kelle ýa-da flanş |
| Ýolyň ölçegi | M3, M4 we ş.m. |
| Tassyklamalar | CE/CQC |
| Dat almaýan polatdan ýasalan finli turba görnüşli gyzdyryjy elementiň görnüşi göni, U görnüşli, M görnüşli we ýörite görnüşlerde ýasalyp bilner. Finli gyzdyryjy elementiň güýji takmynan 200-700W bolup biler, dürli aýak güýji dürli-dürli. Finli gyzdyryjy element beýleki dat almaýan polatdan ýasalan gyzdyryjy turbalardan has ýokary bolup biler. Gapdally turba şekilli gyzdyryjy elementiň turba diametri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, gapdal ölçegi bolsa 3mm we 5mm. Sorag bermezden öň bize aşakdaky ganatly ýyladyjynyň tehniki aýratynlyklaryny ibermeli. | |
Dat almaýan polatdan ýasalan ganatly turba şekilli gyzdyryjy elementi suw, ýag, erginler we proses erginleri, ereýän materiallar, howa we gazlar ýaly suwuklyklara gönüden-göni çümdürmek üçin müşderileriň talaplaryny kanagatlandyrmak üçin dürli görnüşlere laýyklap bolýar.
Gaply gyzdyryjy element SS304, SS321 we beýleki poslamaýan polat turba materiallaryndan öndürilýär, şeýle hem rezin galyplanan möhür (suw garşylygy has gowy), flanşly kebşirleme we ş.m. ýaly dürli terminal görnüşlerinden saýlap bolýar. Ýokary temperatura üýtgedilen magnezium poroşogy izolýasiýasy has gowy ýylylyk geçirijiligini üpjün edýär.
*Eger-de siziň ýörite talaplaryňyz bar bolsa, biz size laýyklap hem saýlap bileris.
1. Elementiň sowuk bölegine lehimlenen, gysylan ýa-da kebşirlenen.
2. Açyk baklarda ýa-da gaplarda berkidilen gyzdyryjynyň berk birleşmesi hökmünde ulanylýar.
3. Latundan, polatdan ýa-da poslamaýan polatdan üpjün edilýär. KOPRESSIÝA FITTINGLERI
4. Diametri 0,375”, 0,430”, 0,475” bolan elementlere meýdanda gurnamak üçin nikel bilen örtülen bürünçden bar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














