| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüp materialy | 8.5mm |
| Uzynlyk | Aşakdaky tablisa serediň |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Voltaž | 110-480V, özleşdirilen |
| Ulanyş | Çümdürme Gyzdyryjy Element |
| Tüp materialy | SS201, SS304 ýa-da özleşdirilen |
| Flanş materialy | SS201, SS304 ýa-da özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Suwa çümdürilýän flanşly gyzdyryjy turbamyzyň standart uzynlygy L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM we ş.m. Flanş ölçeglerimiz DN40 we DN50. Sorag bermezden öň, bize turbanyň uzynlygyny we flanş ölçegini ibermeli, islendik ýörite uzynlyk we ýörite turba diametri zerurlyga görä sazlanyp bilner. | |
Turba görnüşli gyzdyryjy elementli suwa çümdürilýän gyzdyryjy diýen ýaly ähli görnüşli gyzdyryjy enjamlar üçin ulanylýar. Olar ýasamak aňsat we şol bir wagtyň özünde iň ýokary mehaniki durnuklylyga we elektrik häsiýetlerine eýe. Wintli turba görnüşli gyzdyryjy suwuklyklarda, mysal üçin, suwda ulanmak üçin standartlaşdyrylandyr. Finli turba görnüşli gyzdyryjy, esasanam, howa gyzdyryjy şkaflar ýa-da tuneller üçin niýetlenendir. Flanşly gyzdyryjyny gurnamak, dolandyrmak we saklamak aňsat. Siziň talaplaryňyza laýyk gelýän özboluşly dizaýner. Korroziýa garşy gurşaw üçin titan materially turba görnüşli gyzdyryjy element has gowy. Goşmaça teflon örtük bar.
*Eger-de siziň ýörite talaplaryňyz bar bolsa, biz size laýyklap hem saýlap bileris.
1. Ölçegi, uzynlygy, turbanyň diametri, güýji we naprýaženiýesi zerur bolanda sazlanyp bilner
2. flanş standart suw çeleklerine ýa-da öz islegiňiz boýunça gyzdyryjy çeleklere laýyk gelýär
3. Dat almaýan polat ýüzi elektropolirlenýär
4. Çeýe we suw geçirmeýän silikon möhürleýji ýuwujy bilen üpjün edilýär
Dat almaýan polatdan ýasalan suwa çümdürilýän gyzdyryjy element suwuklyk bilen gyzdyrmakda giňden ulanylýan berk we netijeli gyzdyryjy elementdir. Ol ýokary korroziýa garşylygyna eýedir we ýokary temperaturada işläp bilýär, bu bolsa ony senagat we täjirçilik maksatly ulanmak üçin amatly edýär.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














