Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan turba görnüşli gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Çümdürme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Dat almaýan polatdan ýasalan turba görnüşli gyzdyryjy element materialy hökmünde bizde 201 we 304 dat almaýan polat bar.Elektrik turbaly gyzdyryjy gyzdyryjy elementtüwi buglaýjy, gyzdyryjy buglaýjy, gyzgyn witrina we ş.m. ýaly täjirçilik aşhana enjamlary üçin ulanylýar. U görnüşli gyzdyryjy turbanyň ölçegini müşderiniň talaplaryna görä sazlap bolýar. Turbanyň diametrini 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. saýlap bolýar. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Dat almaýan polatdan ýasalan turba görnüşli gyzdyryjy senagat, täjirçilik we ylmy maksatlar üçin iň köpugurly we giňden ulanylýan elektrik ýylylyk çeşmesidir. Turba görnüşli gyzdyryjy element dürli elektrik derejelerinde, diametrlerinde, uzynlyklarynda, uçlarynda we örtük materiallarynda dizaýn edilip bilner.
Turba görnüşli elektrik gyzdyryjy islendik ulanyşda ulanylyp bilner. Göni turba şekilli ýylylyk geçirijilik üçin işlenen tokaýlara goýulyp bilner we emele getirilen turba şekilli islendik ýörite ulanyşda yzygiderli ýylylyk berýär. Flanş ölçegleriniň, kilowatt derejeleriniň, naprýaženiýeleriň, terminal korpuslarynyň we örtük materiallarynyň giň saýlamasy bu gyzdyryjylary ähli görnüşli ýyladyş ulanyşlary üçin ideal edýär.
Dat almaýan polatdan ýasalan turba görnüşli gyzdyryjy element, adatça metaldan ýa-da ýokary temperaturaly polimerden ýasalan, garşylyk simi ýaly gyzdyryjy element bilen doldurylan çeýe turbadan ýasalan gyzdyryjy elementiň bir görnüşidir. Gyzdyryjy element islendik görnüşe egilip ýa-da obýektiň daşyna sygjak ýaly edilip bilner, bu bolsa ony däp bolan berk gyzdyryjylaryň laýyk gelmeýän ýerlerinde ulanmak üçin amatly edýär.
Önümiň görnüşi
Dat almaýan polatdan ýasalan turba görnüşli ýyladyjy elementler senagat we täjirçilik ýyladyş ulgamlarynda, azyk önümlerini gaýtadan işlemekde, lukmançylyk enjamlarynda we laboratoriýa enjamlarynda dürli maksatlarda ulanylýar. Şeýle hem, olar terrasalar ýaly açyk howada ýa-da gurluşyk meýdançalarynda şöhle saçýan ýylylyk çeşmesi hökmünde ulanylýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














