| Önümiň ady | Lentli finli turbaly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| Şekliganatly turba görnüşli gyzdyryjy elementgöni, U, W we islendik ýörite görnüşe eýe. Trubanyň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm saýlanyp bilner, trubanyň kellesi flanes bilen kebşirlenen ýa-da rezin kelle bilen möhürlenen bolup biler.Finli gyzdyryjy elementölçeg müşderiniň talaplaryna laýyklykda özelleşdirilýär. | |
Finli gyzdyryjy turbaÖnümçilik materiallaryna ýokary hilli polat, modifisirlenen magniý oksidi poroşogy, ýokary garşylykly elektrotermik legir sim, polatdan ýasalan yssylyk geçirijisi girýär, öňdebaryjy önümçilik enjamlary we tehnologiýasy, şeýle hem berk hil dolandyryşy, ulanyjynyň talaplaryna laýyklykda makul dizaýn, gurnamak we ulanmak aňsatlygy girýär. Köp görnüşliganatly howa gyzdyryjy turbalardürli ulanylyş senariýalarynyň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin rulonly fin turbasy, kebşirlenen fin turbasy we beýleki görnüşlerini öz içine alýar.
1. Himiýa senagatynda himiki materiallary gyzdyrmak, käbir poroşoklary belli bir basyş astynda guratmak, himiki proses we reaktiv guratmak bularyň hemmesi arkaly amala aşyrylýarganatly elektrik ýyladyş turbalary.
2. Nebit çig nebiti, agyr nebiti, ýangyç mazuty, termal nebiti, çalgylaýjy nebiti, parafin ýaly uglewodorod gyzdyryş.
3. Işlenýän suw, gyzdyrylan bug, ereýän duz, azot (howa) gazy, suw gazy we gyzdyrylmaly beýleki suwuklyklar.
4. Öňdebaryjy partlamaga garşy gurluşy sebäpliganatly elektrik gyzdyryjy element, enjamlar himiki, harby, nebit, tebigy gaz, deňiz platformalarynda, gämilerde, magdan känlerinde we partlamaga çydamly beýleki ýerlerde giňden ulanylyp bilner.
Theturba görnüşli ganatly howa gyzdyryjymaşyn önümçiliginde, awtoulag önümçiliginde, dokma senagatynda, azyk senagatynda, öý hojalyk tehnikalarynda we beýleki pudaklarda, esasanam kondisioner we howa perde senagatynda giňden ulanylýar. Habarlara görä,ganatly gyzdyryjy turbaesasanam nebiti we ýangyç mazutyny gyzdyrmakda gowy.Finli howa gyzdyryjylarsenagatda we himiýa senagatynda giňden ulanylýar, bu bolsa hemmelere düşnükli. Fin turbalaryny saýlamak hem örän zerur, gowy saýlaňýüzgeçli gyzdyryjy turbalaralyjylar üçin örän kyn zat ýa-da gowy bahadan kanagatlanarsyz önümleri satyn almak, ortaça we öz enjamlarynda ulanmak üçin ýaramsyz önümleri satyn almak, arzan önümleri nädip saýlamalyfin gyzdyryjy elementler.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















