| Önümiň ady | Buglandyryjy üçin turba gyzdyryjysy Ereýän gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüp materialy | SS304, SS312 we ş.m. |
| Gurşun simiň uzynlygy | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/CQC |
| Eritme gyzdyryjy element turbasynyň diametri 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. saýlanyp bilner. Eritme gyzdyryjysynyň aýratynlyklary müşderiniň talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner. Eritme gyzdyryjy turbany tatlylap bolýar we tatlylandan soň turbanyň reňki goýy ýaşyl bolar. | |
Eritme gyzdyryjy element dürli görnüşli doňduryjylaryň we sowadyjylaryň gatyny eretmek üçin niýetlenendir. Esasy material hökmünde poslamaýan polat kabul edilýär. Ulanyjynyň talaplaryna laýyk gelýän islendik görnüş. Önümiň bu häsiýetleri netijeli eretilýär, izolýasiýa garşylygy ajaýyp, korroziýa garşy, çydamly we könelýär. Eritme gyzdyryjy turbasy milli patent alan ujunyň möhürlenen çyglylyk geçirmeýän işini saklamak üçin howpsuz we ygtybarlydyr.
Sowadyjylaryň berk şertlerinde netijeli ereme çözgütlerini üpjün etmek üçin, iň gowy hil, özelleşdirme we gorag üpjün etmek maksady bilen, täjirçilik sowadyjylary we buglandyryjylar üçin üns bilen dizaýn edilen sowadyjy ereme gyzdyryjylaryna bil baglaň.
1. Eritme üçin gyzdyryjy element sowadyjyda, doňduryjyda, buglandyryjyda, sowadyjy enjamda, kondensatorda ulanylýar.
2. Türbüň materialy Incoloy840, 800, dat almaýan polat 304, 321, 310S, alýumin.
3. Türbügiň diametri 6,5 mm, 8 mm, 8,5 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm we 12 mm, 14 mm, 16 mm we ş.m.
4. Daşky gurşawyň temperaturasy: -60°C ~ +125°C
5. Synagda ýokary woltly: 16,00V/ 5S
6. Birikdiriş ujunyň berkligi: ≥50N
7. Ýokary temperaturada galyplanan neopren
8. Degişli uzynlykda öndürilip bilner
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














