Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Eritmek üçin turba görnüşli alýumin buglandyryjy gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 4.5mm, 6.5mm we ş.m. |
| Şekil | özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Alýumin Eritme Gyzdyryjysy |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| TheBuglandyryjy gyzdyryjy element4.5 mm alýumin turbadan ýasalýar, gyzdyryjynyň görnüşi müşderiniň talaplaryna görä egilip bilner, gaplama bir gyzdyryjy we bir halta saýlanyp bilner, esasan sowadyjyny eremek üçin ulanylýar. Häzirki wagtda biz birnäçe önüm öndürdikalýumin ereýän gyzdyryjyesasan Müsüre we beýleki Ýakyn Gündogar ýurtlaryna eksport edilýär, eger biziň bilen habarlaşmaly bolsaňyz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Thealýumin gyzdyryjy turbaAlýumin turbasy daşaýjy hökmünde ulanylýar we kremniý rezin gyzdyryjy sim (temperatura çydamly 150 ℃) dürli görnüşli elektrik gyzdyryjy böleklerinden ýasalan alýumin turbanyň üstüne goýulýar. Alýumin turbanyň daşky diametrine görä, ony iki görnüşe bölmek bolýar: F4.5 we F6.35, gowy möhürleme ukyby, çalt ýylylyk geçirijiligi we aňsat işlenilmegi bilen.
Thealýumin turbaly ereýän gyzdyryjy250V-dan aşak nominal woltlylygy, 50-60HZ, otnositel çyglylyk ≤90% we daşky gurşawyň temperaturasy -30℃--+50℃ bolan gurşawda gyzdyrmak üçin amatlydyr. Ol ýylylygy çalt, deň we howpsuz öndürýär we sowadyjylary, doňduryjylary we beýleki doňduryjy enjamlary eremekde giňden ulanylýar.
Tehniki maglumatlar
1. Ýylylyk izolýasiýasyna garşylyk: 24 sagat suwda çümdürilenden soň, ýylylyk izolýasiýasyna garşylyk ≥100MΩ, 30 minut çümdürilenden soň, ýylylyk izolýasiýasyna garşylyk ≥20MΩ;
2. Voltaž garşylygy: AC2000V-den soň, togy 10mA-a goýuň, 2s wolt garşylyk synagyndan soň, bäş gezek döwülme we ýanyp-sönme hadysasy bolýar;
3. Syzyp çykma tok: syzyp çykma tok ≤0.5mA; nominal kuwwatdan 1.15 esse köp.
4. Kuwwatyň çetleşmesi: nominal naprýaženiýe boýunça nominal kuwwat nominal gymmatyň +5% ~ 10% -ine deňdir;
5. Gurşun berkligi: 100N dartgynlylyk synagyndan soň, gurşun böleginde süýşme ýa-da döwülme kemçilikleri bolmaly däl
Önümiň ulanylyşy
JINGWEI Wokshop
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













