Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjynyň gyzdyryjy elementini eretmek |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Doňduryjyny ereden gyzdyryjy element howa sowadyjysyny eredende, şekil görnüşinde ulanylýareretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Doňduryjynyň gyzdyryjy elementiniň turbasynyň diametri 6,5 mm ýa-da 8,0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Eritiji gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Magniý oksidine çümdürilen, sykylan we metal örtük bilen goralan rezistiw simiň spiral şekilini ulanyp, ereýän doňduryjy gyzdyryjy element berk we synagdan geçirilen tehnologiýalary ulanýar. Taýýarlanandan soň, ereýän doňduryjy gyzdyryjy elementler elýeterli ýer giňişligine we gyzdyryş talaplaryna esaslanyp dürli geometriýalara bölünip bilner. Turbanyň kiçelmeginden soň, iki terminal elektrik ereýän doňduryjy gyzdyryjy elementiň adatdakysy ýaly sowadyjy enjamlarda ulanylmagyny üpjün etmek üçin ýörite dizaýn edilen rezin basyş möhürini ulanýar. Mundan başga-da, ulanyjynyň talaplaryna laýyk gelmek üçin islendik görnüşe getirilip bilner.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň ulanylyşy
Doňduryjynyň ereýän gyzdyryjy elementiniň netijeli ereme ukyby ony sowadyjylarda, sowadyjylarda, kondisionerlerde we beýleki öý hojalyk enjamlarynda giňden ulanmaga mümkinçilik berýär. Şol bir wagtyň özünde, doňduryjynyň ereýän gyzdyryjy elementi suwuklyk derejesi datçiklerinde, gyzdyryjylarda, taýmerlerde we beýleki gurallarda hem ulanylýar we onuň durnukly we ygtybarly işlemegi pudakda giňden ykrar edildi.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















