| Önümiň ady | Howa sowadyjy üçin turba görnüşli eritiji gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| TheTurbaly Eritme GyzdyryjysyHowa sowadyjysy howa sowadyjysynyň ýa-da eremek üçin suw tabagyna gurnalýar. Görnüş adatça U şekilli ýa-da AA TYPLY (iki taraply göni turba, birinji suratda görkezilen) ulanylýar. Eremek üçin gyzdyryjy turbanyň uzynlygy sowadyjynyň uzynlygyna görä sazlanýar. | |
Eritme Turbaly Gyzdyryjyelektrik energiýasyny ýylylyk energiýasyna öwürýän ýörite elektrik bölegidir.eretmek üçin turba görnüşli gyzdyryjyGabyk hökmünde metal turbadyr we spiral elektrotermik legir sim (nikel hrom, demir hrom legir) turbanyň merkezi okunyň ugrunda deň paýlanypdyr. Boşluk gowy izolýasiýa we ýylylyk geçirijiligi bolan üýtgedilen MgO poroşogy bilen doldurylyp, dykyzlandyrylýar. Turbanyň uçlary silikon ýa-da keramiki önümler bilen möhürlenýär. Ýokary ýylylyk netijeliligi, ulanmagy aňsatlygy, gurnamagy aňsatlygy we hapalanmazlygy sebäpli, ol dürli ýyladyş ýagdaýlarynda giňden ulanylýar.
Umuman,eritiji gyzdyryjyPeçiň çyglylygy bilen işlenilýär, reňki bež, ýokary temperaturada tawlanyp bilner, elektrik gyzdyryjy turbanyň ýüzüniň reňki gara ýa-da goýy ýaşyl.
1, kiçi ölçegli, uly güýç: içki bölegieritiji gyzdyryjy turbaesasan klaster turbaly gyzdyryjy elementleri ulanýar.
2, elektriksowadyjynyň ereýän gyzdyryjysy Çalt termal jogap, ýokary temperatura gözegçilik takyklygy, ýokary toplumlaýyn termal netijelilik.
3, ýokary gyzdyryş temperaturasy:eritiji gyzdyryjy dizaýn iş temperaturasy 850 derejä çenli bolup biler.
4, elektrik ereýän gyzdyryjyýönekeý gurluş, az material we ýokary ýylylyk öwürme tizligi, şol bir wagtyň özünde energiýa we elektrik energiýasyny tygşytlamak.
5, uzak ömür, ýokary ygtybarlylyk:poslamaýan polatdan ýasalan ereýän gyzdyryjy elementýörite elektrik ýyladyş materiallaryndan ýasalýar, dizaýn güýjüniň ýükü has amatly, ýyladyjy köp sanly goragy ulanýar, bu bolsa ereýän ýyladyjynyň howpsuzlygyny we ömrüni ep-esli ýokarlandyrýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













