| Önümiň ady | Turba ýagly gyzdyryjy gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | Özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Fritýura gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Terminal | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| JINGWEI gyzdyryjysy professional fritöz gyzdyryjy turba öndürijisidir, biz elektrik gyzdyryjy turbasyny öz islegimize görä öndürýäris, 25 ýyldan gowrak wagt bäri işleýäris.Fritýur gyzdyryjy elementiniň güýji hem talaplara görä sazlanyp bilner. Trubanyň kellesi üçin biz adatça flanes, flanes materialyny ulanarys, bizde poslamaýan polat ýa-da mis bar. | |
Turba görnüşli ýagly gyzdyryjy gyzdyryjy element gyzdyryjy maşynyň möhüm bölegi bolup, peçiň temperaturasyny gözegçilikde saklamaga we önümleriň ýokary temperaturada çalt gyzdyrylmagyny üpjün etmäge kömek edip biler. Gowurdyryjy gyzdyryjy element müşderiniň talaplaryna laýyklykda dürli görnüşlerde ýörite taýýarlanýar.
Ýokary netijeliligiň we tizligiň ajaýyp aýratynlygyndan başga-da, turba görnüşli ýag gyzdyryjy gyzdyryjy elementiň başga-da köp artykmaçlyklary bar.
Ilki bilen, ýagyň temperaturasynyň zerur aralykda üýtgemezligini we gyzdyrylan iýmitiň hiliniň has durnukly we ygtybarly bolmagyny üpjün etmek üçin has durnukly gyzdyryş işine eýedir;
Ikinjiden, bu maşynyň energiýa sarp edilişini azaldyp biler, şonuň üçin biz iýmit öndürip bileris, şol bir wagtyň özünde ekologiýa taýdan has arassa serişdeler bolup biler; Mundan başga-da, ýagly fritöz gyzdyryjy elementi ýangyç sarp edilişimizi hem azaldyp biler, şonuň üçin biz has köp çykdajylary tygşytlap we ykdysady netijeliligi ýokarlandyryp bileris.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














