| Önümiň ady | Turba görnüşli polatdan ýasalan gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, 12.0mm |
| Fin ölçegi | 3 mm ýa-da 5 mm |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Material | dat almaýan polat 304 |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Trubanyň başlygy | flanes ýa-da gurşun sim |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE / CQC |
| Ölçegi | çyzgy ýa-da nusga hökmünde özleşdirilen |
| Dat almaýan polatdan ýasalan gyzdyryjy element dat almaýan polat materialdan ýasalýar, görnüşi we ölçegi müşderiniň nusgasy ýa-da çyzgysy hökmünde sazlanyp bilner, eger nusgaňyz ýok bolsa, gyzdyryjynyň uzynlygyny we suratda görkezilen ölçegini ölçäp bilersiňiz, şeýle hem öndürip we baha berip bilersiňiz. Bizde ganatly gyzdyryjy elementiň görnüşi göni, U görnüşli, W görnüşli we islendik ýörite görnüşe eýedir, JINGWEI gyzdyryjysy öndüriji we biziň gyzdyryjymyzy öz islegimize görä üýtgedip bolýar, biziň standart gyzdyryjy aýratynlyklarymyz ýok; Şonuň üçin, eger siziň öz islegiňiz boýunça gyzdyryjy elementiňiz bolsa, biziň bilen habarlaşyp bilersiňiz. | |
Dat almaýan polatdan ýasalan ganatly gyzdyryjy element gurluş esas hökmünde berk turba şekilli bölegi ulanýar. Ganat materialy elementiň ýüzüne yzygiderli spiral görnüşinde saralýar, bu bolsa howa we poslamaýan gaz bilen gyzdyrmak üçin konwektiw ýüz meýdanyny artdyrýar. Ganat aralygy we ölçegi synagdan geçirildi we iş öndürijiligini optimizirlemek üçin saýlanyldy. Soňra polat ganat birligi elektrik geçirijiligini gowulandyrmak üçin ganatlary örtüge birikdirmek üçin peçde lehimlenýär. Bu bolsa şol bir akym meýdanynda has ýokary watt derejesine ýetmäge mümkinçilik berýär we pes örtük temperaturasyny döredýär, ganatly gyzdyryjy elementiň hyzmat möhletini uzaldýar. Ýokary temperatura ýa-da has poslama ýagdaýlary üçin dat almaýan polat ganatlary lehim örtüginiň daşyna ygtybarly saralyp bilner. Ganatly gyzdyryjy elementleri gurnalanda titreme we zäherli/ýanýan serişdeler ýaly ulanyş şertleri göz öňünde tutulmalydyr. Gorag örtükleri ýeňil poslama ýa-da ýokary çyglylyk ýagdaýlarynda ganatly gyzdyryjy elementler üçin ulanylyp bilner.
1. DATSYZ POLAT MATERIALY: Ýokary hilli datsyz polatdan ýasaldy, çydamly, ulanyşda çydamly;
2. BIRDEBIR GYZDYRMAK TESIRI: Birdebir gyzdyrma, gowy termal görkeziji, ýokary termal netijelilik;
3. ÝAŞLANMAGY AŇSAT DÄL: Ýokary temperatura çydamly, ýaşlanmagy aňsat däl, hyzmat möhleti uzak;
4. ÇALT ÝYLYLYK GEÇIRMEGI: Durnukly iş, çalt ýylylyk geçirijiligi, gowy ýyladyş täsiri;
5. GIŇ ULANYLYŞY: Köp görnüşli peçlerde, bişirilýän otaglarda, ýylylygy saklamakda, kondisioner enjamlarynda, iýmitde, iýmit enjamlarynda giňden ulanylýar;
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













