| Önümiň ady | Turba şekilli ganatly gyzdyryjy element |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| Biz adatça gylyjyly gyzdyryjy elementiň görnüşini göni, U görnüşli, W görnüşli ýasaýarys, şeýle hem zerur bolanda käbir ýörite görnüşleri özleşdirip bilýäris. Müşderileriň köpüsi turbanyň kellesini flanes boýunça saýlaýarlar, eger siz gylyjyly gyzdyryjy elementleri enjamyň sowadyjysynda ýa-da beýleki erediji enjamlarda ulansaňyz, belki-de, kelle möhürini silikon rezin bilen saýlap bilersiňiz, bu möhürleme usuly iň gowy suw geçirmeýänlige eýedir. | |
Elektrikli Finli Gyzdyryjy Turba Finli Turbaly Gyzdyryjy tebigy we mejbury konweksiýa giňişligini gyzdyrmak üçin niýetlenendir. Fin materialy howa we poslamaýan gaz bilen gyzdyrmak üçin konweksiýa ýüzüniň meýdanyny köpeltmek maksady bilen elementiň ýüzüne yzygiderli spiral görnüşinde berk saralýar. Fin aralygy we ölçegleri iş netijeliligini ýokarlandyrmak üçin synagdan geçirildi we saýlanyldy. Soňra polat finli enjamlar peçde lehimlenýär, finleri örtüge birikdirip, geçirijilik netijeliligini ýokarlandyrýar. Bu bolsa şol bir akym meýdanynda ýokary watt derejelerine ýetmäge mümkinçilik berýär we pes örtük temperaturasyny döredýär, bu bolsa gyzdyryjynyň ömrüni uzaldýar.
Elektrikli ganatly gyzdyryjy turbaly ganatly turbaly gyzdyryjylar mejbury konweksiýaly gyzdyryjy, howa ýa-da gazly gyzdyryjy ýyladyş ulgamlary üçin ulanylýar. Ganatly turbaly gyzdyryjylar/gyzdyryjy elementler siziň aýratyn ulanyş zerurlyklaryňyzy kanagatlandyrmak üçin taýýarlanýar.
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













