Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | U görnüşli Finli Turbular Gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm we ş.m. |
| Şekil | Göni, U şekilli, W şekilli ýa-da özleşdirilen |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Finli gyzdyryjy element |
| Terminal | Rezin kelle, flanş |
| Uzynlyk | Özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE, CQC |
| U görnüşli Finli Turbular Gyzdyryjynyň görnüşini biz adatça göni, U görnüşli, W görnüşli ýasaýarys, şeýle hem zerur bolanda käbir ýörite görnüşleri özleşdirip bilýäris. Müşderileriň köpüsi turba kellesini flanes boýunça saýlaýarlar, eger siz U görnüşli finli gyzdyryjyny enjam sowadyjysynda ýa-da beýleki erediji enjamlarda ulansaňyz, belki-de, kelle möhürini silikon rezin bilen saýlap bilersiňiz, bu möhürleme usuly iň gowy suw geçirmeýänlige eýedir. | |
Önümiň konfigurasiýasy
U görnüşli ganatly gyzdyryjy umumy elementiň ýüzüne metal ganatly saralýar. Umumy gyzdyryjy element bilen deňeşdirilende, ýylylyk ýaýradylýan meýdan 2-3 esse ulalýar, ýagny ganatly elementiň rugsat berilýän ýüz güýji umumy elementiňkiden 3-4 esse köp. Elementiň uzynlygy gysgalandygy sebäpli, ýylylyk ýitgisi azalýar. Şol bir güýç şertlerinde U görnüşli ganatly gyzdyryjy çalt temperatura ýokarlanmagy, birmeňzeş ýylylyk öndürmegi, gowy ýylylyk ýaýradylmagy, ýokary ýylylyk netijeliligi, uzak hyzmat möhleti, kiçi ýyladyş enjamy we arzan baha ýaly artykmaçlyklara eýedir. Ulanyjynyň talaplaryna laýyklykda makul dizaýn, gurnamak aňsat.
Şekil saýlaň
Önümiň ulanylyşlary
U görnüşli ganatly gyzdyryjylar maşyn önümçiliginde, awtoulaglarda, dokma senagatynda, azyk senagatynda, öý hojalyk tehnikalarynda we beýleki pudaklarda, esasanam kondisionerleriň howa perdesi senagatynda giňden ulanylýar.
1. Himiýa senagatynda himiki materiallary gyzdyrmak, käbir poroşoklary belli bir basyş astynda guratmak, himiki proses we püskürtme arkaly guratmak olaryň üsti bilen amala aşyrylýar.
2. Nebit çig nebiti, agyr nebiti, ýangyç mazutyny, ýylylyk geçiriji ýagy, çalgylaýjy ýagy we parafini öz içine alýan uglewodorod gyzdyryşy.
3. Işlenip bolýan suw, gyzdyrylan bug, ereýän duz, azot (howa) gazy, suw gazy we gyzdyrylmaly beýleki suwuklyklar.
4. Öňdebaryjy partlamaga çydamly gurluşy ulanýandygy sebäpli, enjamlar himiki, harby, nebit, tebigy gaz, deňiz platformalarynda, gämilerde, magdan känlerinde we partlamaga çydamlylygy talap edýän beýleki ýerlerde giňden ulanylyp bilner.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














