Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Hytaý peç gril gyzdyryjy elementi |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Peçiň gyzdyryjy elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Şekil | özleşdirilen |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Thepeçiň gyzdyryjy elementiMikrotolkunly peç, peç, elektrik gril üçin ulanylýar. Peç gyzdyryjysynyň görnüşi müşderiniň çyzgylary ýa-da nusgalary hökmünde sazlanyp bilner. Trubanyň diametri 6.5mm, 8.0mm ýa-da 10.7mm bolup biler. JINGWEI HEATER professional ýyladyş turbasynyň zawodydyr, woltlylygy we güýjipeçiň gyzdyryjy elementizerur bolanda sazlanyp bilner. Peçiň gyzdyryjy element turbasyny hem gyzdyryp bolýar, gyzdyrylandan soň turbanyň reňki gara ýaşyl bolar. Bizde terminal modelleriniň köp görnüşi bar, eger terminaly goşmaly bolsaňyz, ilki bilen bize model nomerini ibermeli. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Gril pejiniň gyzdyryjy elementi daşky örtük hökmünde metal turbadan ýasalýar. Spiral elektrik gyzdyryjy legir simleri (nikel-hrom, demir-hrom legir) turbanyň merkezi okunyň ugrunda deň paýlanypdyr. Boşluklar gowy izolýasiýa we ýylylyk geçirijiligi bolan magnezium çägesi bilen doldurylyp, dykyzlandyrylýar. Burnunyň iki ujy hem silika gelinden ýa-da keramiki möhürden ýasalýar. Adatça öý peçlerinde ulanylýan peç gril gyzdyryjy elementi ýokary temperatura çydamly materiallardan ýasalyp, ony gurak gaýnadýar. Peje has gowy oturtmak üçin peç gril gyzdyryjy turbasynyň görnüşini we ölçegini, şeýle hem naprýaženiýesini we kuwwatyny talaplara laýyklykda sazlamak bolýar.
Önümiň aýratynlyklary
1. Basyşa, korroziýa garşylygyna, ýokary temperatura garşylygyna
2. Berk polatdan ýasalan kebşirleme tehnologiýasyny, ajaýyp materialy we uzak hyzmat möhletini kabul ediň.
3. Ýokary dykyzlykly merkezleşdirilen görnüş, ykjam gurluş we gowy durnuklylyk.
Zawodyň barlag elementleri:
1. Umumy ölçegler.
2. Izolýasiýanyň döwülme synagy (2000V 1 amper).
3. Izolýasiýa garşylygy 1000V, 11GΩ (ýokary temperatura iş wagtynda turbanyň ýarylmagynyň öňüni almak üçin örän ýokary izolýasiýa talaplary)
4. Garşylyk gymmaty +5% - -10%
5. Sap
6. Beýleki tehniki talaplar
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















