Önümiň konfigurasiýasy
Sowadyjy göni ereýän gyzdyryjy turba sowuk saklama, sowadyjy we beýleki sowadyjy enjamlar üçin ýörite gyzdyryjy element bolup, buglandyryjy spiralda buz we doňuň toplanmagynyň öňüni almak üçin, elektrik gyzdyryş arkaly eremegi üpjün etmek ýa-da enjamlaryň temperatura deňagramlylygyny saklamak üçin ulanylýar. Onuň esasy gurluşy aşakdakylary öz içine alýar:
1. Gyzdyryjy göwre: içki garşylyk simi nikel-hrom garyndysyndan, daşky sim bolsa netijeli ýylylyk geçirijiligini we elektrik howpsuzlygyny üpjün etmek üçin izolýasiýa serişdesi hökmünde ýokary dykyzlykly magniý oksidi poroşogy bilen örtülen;
2 Gapynyň materialy: esasan 304/310S poslanmaýan polat, käbir modeller silikon rezin möhürlenen port ulanýar, korroziýa garşylyk görkezýär we pes temperatura we ýokary çyglylyk gurşawyna uýgunlaşýar;
3, gaplama prosesi: Garşylyk simi metal turbada kiçeldiji turba prosesi arkaly berkidilýär we egilme görnüşi dürli enjamlaryň (meselem, sowuk wentylýator buglandyryjysy, suw tagtasy) gurnama talaplaryna laýyk gelmek üçin sazlanyp bilner.
Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Dat almaýan polatdan ýasalan ýeke-täk göni turbaly ereýän gyzdyryjy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Elementi |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Kompaniýa | Öndüriji/üpjün ediji/zawod |
| Dat almaýan polatdan ýasalan ýeke-täk göni turbaly eritiji gyzdyryjy howa sowadyjysyny eretmek üçin ulanylýar, şekil görnüşieretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Dat almaýan polatdan ýasalan ereýän gyzdyryjy turbanyň diametri 6,5 mm ýa-da 8,0 mm bolup biler, gurşun sim bölegi bolan turba rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W bolar. | |
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň aýratynlyklary
Netijeli aýaz we temperatura gözegçiligi
*** Göni ereýän gyzdyryjy turba sowadyjynyň buglandyryjysynyň ýa-da kondensatorynyň ýüzündäki doň gatlagyny çalt eredip, sowadyjynyň netijeliligini üpjün edýär. Ol -30℃ ~ 50℃ gurşaw üçin amatlydyr;
*** Segmentleşdirilen gyzdyrmagy goldaýar (meselem, 1000W ~ 1200W kuwwatlylyk diapazony), gyzdyryş tizligi sagatda 400℃ çenli, ereme sikliniň takyk gabat gelmegi.
Çeýe uýgunlaşma
*** Eritme turbaly gyzdyryjy öndüriji standart däl sazlamalary goldaýar (meselem, turbanyň diametri 8.0 mm, uzynlygy 1.3 m), sowadyjy şassi, buglandyryjy gapaklary we beýleki çylşyrymly gurluşlar üçin amatlydyr;
*** 220V/380V woltly tok bilen utgaşykly, öý sowadyjylary, täjirçilik sowuk ammarlary we sowuk zynjyr daşamak enjamlary üçin amatly.
Önümiň ulanylyşy
1.sowuk saklama sowadyjy wentylýatory:buglandyryjynyň eremegi üçin ulanylýan göni ereýän gyzdyryjy turba, doňuň toplanmagynyň öňüni alýar we sowadyjynyň netijeliligine täsir edýär;
2.sowuk zynjyr enjamlary:U görnüşli ereýän gyzdyryjy Sowadyjy ýük awtoulagynyň we witrina şkafynyň temperaturasyny yzygiderli saklaň, bu bolsa temperatura gözegçiliginiň bozulmagyna sebäp bolýan doňmagyň öňüni alýar;
3.senagat sowadyjy ulgamy:Enjamyň üznüksiz işlemegini üpjün etmek üçin suw gapjygynyň ýa-da kondensatoryň aşagyna ereýän turbaly gyzdyryjy oturdylýar.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümleriň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













