Önümiň konfigurasiýasy
Alýumin örülen ereýän gyzdyryjy sim/kabel, eremek üçin ulanylýan gyzdyryjy element bolup, sowadyjylarda, doňduryjylarda we beýleki sowadyjy enjamlarda giňden ýaýrandyr. Onuň esasy wezipesi enjamyň kadaly işlemegini üpjün etmek üçin buglandyryjydaky don gatlagyny gyzdyrmak arkaly eremekdir. Örülýän ereýän simli gyzdyryjy, adatça, gowy korroziýa garşylygyna we elektrik geçirijiligine eýe bolan nikel-hrom garyndysyndan ýasalýar. Ereýän gyzdyryjy simiň ýüzi silikon rezin ýa-da PVH izolýasiýa gatlagyndan ybarat bolup, gyzdyryjy liniýada örülen aýna süýümli gatlak ýa-da poslamaýan polat/alýumin örülen gatlak bolup biler, bu bolsa esasan gurnama we ulanyş wagtynda ýüziň kesilmeginiň öňüni almak we gysga zynjyrlanmanyň öňüni almak üçin gorag rolyny oýnaýar.
Sowadyjy işlän wagty, buglandyryjynyň pes temperaturasy sebäpli, howadaky suw bugy buglandyryjynyň ýüzünde kondensasiýa bolup, doň emele getirýär. Bu meseläni çözmek üçin sowadyjylar köplenç eritme ulgamlary bilen enjamlaşdyrylýar. Enjam doň gatlagynyň gaty galyňdygyny anyklanda, doň gatlagyny eretmek üçin alýumin örülen eritme simli gyzdyryjylar gyzdyrylýar. Eritme tamamlanandan soň, ýyladyş liniýasy işlemegini bes edýär we enjam adaty sowadyş ýagdaýyna gaýdyp gelýär.
Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Drenaj turbasy üçin alýumin örülen gyzdyryjy sim kabeli |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | eretmek üçin ýyladyş simlerini üpjün ediji/önümlendiriji/zawod |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Eritme alýumin örülen gyzdyryjy simiň uzynlygyny, naprýaženiýesini we kuwwatyny zerurlyga görä sazlap bolýar. Simiň diametrini 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm saýlap bolýar. Simiň ýüzüni örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasap bolýar. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň aýratynlyklary
*** Netijeli ereme: Doňan gatlagyny çalt eredip, enjamyň netijeliligini ýokarlandyrýar.
*** Ömrüň uzaldylmagy: enjama don gatlagynyň zyýanyny azaltmak.
*** Energiýa tygşytlamak: Enjamlaryň netijeli işlemegini üpjün ediň we energiýa sarp edilişini azaldyň.
Önümiň ulanylyşy
Alýumin örülen ereýän simli gyzdyryjy esasan sowadyjylarda, doňduryjylarda, kondisionerlerde we yzygiderli eredilmeli beýleki sowadyjy enjamlarda ulanylýar.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümleriň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














