Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Sowadyjy enjam Eritme ýyladyş turbasy |
| Çyglylyk ýagdaýynyň izolýasiýa garşylygy | ≥200MΩ |
| Çygly ýylylyk synagyndan soň izolýasiýa garşylygy | ≥30MΩ |
| Çyglylyk ýagdaýynyň syzma akymy | ≤0.1mA |
| Ýüzeý ýüki | ≤3.5W/sm2 |
| Tüpüň diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm we ş.m. |
| Şekil | göni, U şekilli, W şekilli we ş.m. |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | Eritme Gyzdyryjy Element |
| Tüpüň uzynlygy | 300-7500mm |
| Gurşun simiň uzynlygy | 700-1000mm (sozlama boýunça) |
| Tassyklamalar | CE/ CQC |
| Terminal görnüşi | Özleşdirilen |
| Sowadyjy enjamyň ereýän gyzdyryjy turbasy howa sowadyjysyny eremek üçin ulanylýar, şekil görnüşieretmek üçin ýyladyş turbasyAA görnüşli (goşa göni turba), turbanyň uzynlygy howa sowadyjysynyň ölçegine laýyklykda sazlanýar, biziň ähli ereýän gyzdyryjylarymyz zerur bolanda sazlanyp bilner. Dat almaýan polateretmek üçin ýyladyş turbasyTüpüň diametri 6.5 mm ýa-da 8.0 mm bolup biler, turba gurşun sim bölegi bilen rezin kelle bilen möhürlener. Şeýle hem, görnüşi U we L şekillerinde hem ýasalyp bilner. Ereýän gyzdyryjy turbanyň güýji her metr üçin 300-400W öndüriler. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Sowadyjy enjamyň ereýän gyzdyryjylary MgO-a çümdürilen spiral görnüşli rezistiw simi ulanyp, berkleşdirilen we ornaşdyrylan tehnologiýalary ulanýar, ol metal örtük bilen basylyp goralýar. Ereýän turba şekilli gyzdyryjy elementler gyzdyryjy zerurlyklaryna we elýeterli aýak yzlaryna baglylykda dürli geometriýalarda şekillendirilip bilner. Turba kiçelenden soň, iki terminal elektrik ereýän gyzdyryjy turbanyň sowadyjy enjamlarda adaty ýagdaýda ulanylmagy üçin ýörite ýasalan rezin presleme möhürini alýar, şeýle hem ulanyjylaryň talaplaryna laýyklykda islendik görnüşe getirip bolýar.
Howa sowadyjy modeli üçin eritiji gyzdyryjy
Önümiň artykmaçlyklary
Sowuk otagyň ereýän ýyladyjysynyň aşakdaky artykmaçlyklary bar:
1. Netijeli ereme ukyby: ereme gyzdyryjy element ýylylyk çalşyjysyna birikdirilen doňuzy çalt eredip, ereme netijeliligini ýokarlandyryp biler.
2. Gowy ygtybarlylyk: ereýän gyzdyryjy turba uzak ömürli we durnukly iş ukybyna, durnukly ulanylyşyna eýedir.
3. Ýokary netijelilik: ereýän gyzdyryjy turba ýokary netijelilik we energiýa tygşytlaýyş aýratynlyklaryna eýedir, bu bolsa energiýa sarp edilişini ýokarlandyryp biler.
4. Ýokary howpsuzlyk: ereýän gyzdyryjy howpsuz materiallary we gurluş dizaýnyny kabul edýär, bu bolsa ýokary derejeli howpsuzlyk derejesine eýedir.
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















