Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Gapy çarçuwasy üçin silikon gyzdyryjy sim |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Gapy çarçuwasynyň uzynlygy, naprýaženiýesi we güýji üçin silikon gyzdyryjy sim zerurlyga görä sazlanyp bilner. Simiň diametri 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm bolup biler. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Silikon gyzdyryjy sim iki bölekden ybarat: izolýasiýa ediji daşky gatlak we simiň özeni. Izolýasiýa ediji gatlak silikon rezinden ýasalýar, silikon rezin ýumşak, gowy izolýasiýa eýedir we ýokary temperatura we pes temperatura garşylygy bar, 400 gradusa çenli ýokary temperatura garşylygy adaty ýagdaýda ulanylyp bilner we ýumşaklygy üýtgewsiz, ýylylyk paýlanyşy deňdir, şonuň üçin silikon ýylylyk ulanylyş çägi örän giň. Silikon rezin gyzdyryjy sim, nikel-hrom garyndysy, Konstantan, Kangmangan-mis, sink ak mis janly mis-nikel garyndysy we ş.m. ýaly köp materiallar bar, umumy gyzdyryjy material nikel-hrom garyndysyny ulanýar.
Önümiň aýratynlyklary
Silikon gyzdyryjy simleriň esasy aýratynlyklary: çalt gyzdyrma, ýokary temperatura garşylyk, parametrleriň çeýe sazlanmagy, haýal çüýremegi, uzak hyzmat möhleti, iň esasysy arzan baha, tygşytly, giň ulanylyş çägi, mysal üçin: oba hojalygy, ýyladyşhana gök önümleri, elektrik bilen gyzdyrylýan düşek, pol bilen gyzdyrma, elektrik ýorgan, pol bilen gyzdyrma, sorujy, tüwi bişiriji we ş.m. Uýgunlaşýan naprýaženiýe diapazony 3.7V-220V.
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













