Önümiň Paramenterleri
| Önümiň ady | Doňduryjyny ereden gyzdyryjy kabel |
| Izolaýsiýa materialy | Silikon rezin |
| Simiň diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm we ş.m. |
| Gyzdyryş uzynlygy | özleşdirilen |
| Gurşun simiň uzynlygy | 1000 mm ýa-da öz islegiňize görä |
| Reňk | ak, çal, gyzyl, gök we ş.m. |
| MOQ | 100 sany |
| Suwdaky garşylykly naprýaženiýe | 2000V/min (adaty suw temperaturasy) |
| Suwda izolýasiýa edilen garşylyk | 750MOhm |
| Ulanyş | ereýän gyzdyryjy sim |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
| Paket | bir gyzdyryjy bilen bir sumka |
| Eremedoňduryjy gyzdyryjy kabeliň uzynlygy, naprýaženiýe we kuwwat zerurlyga görä sazlanyp bilner. Simiň diametri 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm we 4.0mm bolup biler. Simiň ýüzi örülen aýna, alýumin ýa-da poslamaýan polatdan ýasalyp bilner. Theereýän simli gyzdyryjyGurşun sim birleşdirijisi bolan gyzdyryjy bölegi rezin kelle ýa-da iki diwarly kiçeldilen turba bilen möhürläp bolýar, öz ulanyş zerurlyklaryňyza görä saýlap bilersiňiz. | |
Önümiň konfigurasiýasy
Theörülen ýyladyş kabeliasyl silikon gyzdyryjy sim esasynda poslamaýan polat örme gatlagyny, alýumin örme gatlagyny we aýna süýümli örme gatlagyny artdyrmakdyr (önümiň suraty görkezýär)poslamaýan polatdan örülen gyzdyryjy sim), Örüm gatlagynyň köpelmegi sebäpli, gurnama we ulanyşda gorag täsiri ýokarlanýar, esasan sowadyjy gapysynyň çarçuwasynda sowuk saklamakda we beýleki ereme täsirinde ulanylýar.
Silikon kauçuk gyzdyryjy sim materialy süýüm göwresinden, legirlenen gyzdyryjy simden we silikon kauçuk izolýatordan ybarat. Gurluş spiral gurluşa, köp ýadroly gurluşa, bir simli gurluşa we iki gatlakly gurluşa bölünýär. Ol elektrik gyzdyryjy arkaly işleýär. Bu proses belli bir garşylygy döretmek üçin legirlenen gyzdyryjy simi süýüm göwresine spiral gyzdyryjy ýadronyň daşyna sarmakdan, soňra izolýasiýa we ýylylyk geçirijilik roluny ýerine ýetirmek üçin silika geliniň gatlagyny sarmakdan ybaratdyr. Silika gel gyzdyryjy siminiň ýylylyk öwrüliş tizligi has ýokary, 98% -den gowrak. Ol elektrik gyzdyryjy görnüşine degişlidir. Ol elektron önümleri gaýtadan işlemek, gyzgyn kompres lukmançylyk bejergisi, massaž saglygy goraýyş, elektrik tropikasy, agramy azaltmak önümleri we ş.m. üçin amatlydyr, belli bir termal kömekçi rol oýnap biler.
Önümiň aýratynlygy
1, Gyzdyryjy sim materialy: nikel hrom leşigi, Konstantan, mis-nikel leşigi we ş.m.;
2. Alýumin örülen gyzdyryjy kabelGurluşy: içki gatlak spiral gyzdyryjy sim ýa-da göni özenli gyzdyryjy materialdyr; Daşky gatlak poslamaýan polatdan örülen gatlak ýa-da alýumin örülen gatlakdyr, içerde we daşda iki gatlak izolýasiýa gatlagy bar, izolýasiýa gatlagy silika gelinden ýasalýar, içki izolýasiýa gatlagy gorag gatlagy hökmünde örülen mis simden ýasalýar we gorag gatlagy daşky izolýasiýa gatlagy üçin silika geli bilen örtülýär. Ýokary temperatura garşylyk, aşynma garşylyk, güýçli dartgynlylyga garşylyk;
3, Egilme synagy: 5000 gezekden gowrak, adatdan daşary ýagdaý ýok;
4, Sargy synagy: 25,000 gezekden gowrak, anomaliýa ýok;
Zawodyň suraty
Önümçilik prosesi
Hyzmat
Ösüş
önümleriň aýratynlyklaryny, çyzgylaryny we suratlaryny aldy
Sitatalar
Menejer soragnama 1-2 sagadyň dowamynda jogap berýär we teklip iberýär
Nusgalar
Bluk önümçiliginden öň önümleriň hilini barlamak üçin mugt nusgalar iberiler
Önümçilik
önümleriň spesifikasiýasyny ýene-de tassyklaň, soňra önümçiligi guraň
Sargyt
Nusgalary tassykladandan soň sargyt beriň
Synag
Biziň QC toparymyz önümiň hilini eltip bermezden öň barlar
Gaplama
önümleri zerur bolanda gaplamak
Ýüklenýär
Taýýar önümleri müşderiniň konteýnerine ýüklemek
Alynýar
Sargydyňyzy aldym
Näme üçin bizi saýlaýarys
•25 ýyl eksport we 20 ýyl önümçilik tejribesi
•Zawodyň meýdany takmynan 8000 m²
•2021-nji ýylda ähli görnüşli öňdebaryjy önümçilik enjamlary, şol sanda poroşok dolduryjy maşyn, turba kiçeldiji maşyn, turba egiji enjamlar we ş.m. çalşyryldy.
•ortaça günlük önüm möçberi takmynan 15000 sany
• Dürli kooperatiw müşderisi
•Özleşdirme siziň talabyňyza baglydyr
Sertifikat
Baglanyşykly önümler
Zawodyň suraty
Sorag bermezden öň, bize aşakdaky aýratynlyklary iberiň:
1. Bize çyzgy ýa-da hakyky surat ibermek;
2. Gyzdyryjynyň ölçegi, güýji we naprýaženiýesi;
3. Gyzdyryjynyň islendik ýörite talaplary.
Aragatnaşyklar: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













